Дошкільна освіта
День знань у дитсадку №19


Кращий початок нового навчального року – цікаве і веселе дійство, під час якого малюки граються, розважаються, веселяться і розвиваються. Саме так розпочався в умовах карантину навчальний рік вихованців дошкільного навчального закладу №19 “Світлячок”.

Кожна група дитсадка організувала розвагу за власним сценарієм, зважаючи на вік та вподобання дітей. На майданчиках дитсадка були облаштовані різноманітні ігрові локації, фотозони. Найменші стали учасниками веселих ігор-розваг, старші проявили себе у пізнавальних іграх - змаганнях, квестах, вікторинах.

Проте родзинкою свята став показовий виступ випускників дитсадка, нині учнів ЗОШ №11, учасників спортклубу з таеквондо “Черкаські тигри”. Юні спортсмени вразили глядачів своїми спортивними уміннями, фізичною досконалістю, спритністю. Вони провели фізкультурну розминку з глядачами і мотивували малюків займатися спортом, досягаючи духовної і фізичної гармонії, тренувати якості справжнього переможця.


Прес-центр ЗДО №19

 
Вчимо рідну мову.


У ЗДО №21 «Оленка», у рамках місячника педмайстерності, проведено ряд  заходів, присвячених Дню рідної мови. З дітками молодших груп проведено літературне заняття «Вірші для найменших». Вихователь Коваленко В.В. презентувала збірку власних віршиків та казочок для молодших дошкільнят.

Старші дошкільники познайомились із Смілянською поетесою Лілією Блискавицею. Від неї діти дізнались як пишуться оповідання про власні цікаві захоплення.

До дня народження Лесі Українки з дітьми середніх та старших груп проведено літературні читання; перегляд відеоматеріалу про життєвий та творчий шлях видатної поетеси.

Прес-центр ЗДО №21

 
Місячник педагогічної майстерності у ЗДО №21

У рамках місячника педмайстерності з педагогами закладу дошкільної освіти №21 «Оленка» проведено ряд заходів для підвищення фахового рівня: гру –тренінг «Знайдемо вихід разом», семінар «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку», тематичну педгодину «Демократичний заклад», презентацію досвіду роботи щодо ефективних форм роботи з батьками, консультації для вихователів, тренінгові заняття, обмін педагогічними знахідками щодо створення розвивального середовища.

Прес-центр ЗДО №21

 
Історія рідного міста


http://osvita.smila.com/images/23.01/img_6215.jpg

http://osvita.smila.com/images/23.01/img_6215.jpg
З метою формування у дошкільників почуття любові до рідного міста, у закладі дошкільної освіти проводиться робота  щодо ознайомлення вихованців з його історією та культурними надбаннями.

Нещодавно старші дошкільники нашого закладу побували на екскурсії у  Смілянському краєзнавчому музеї.

Ми щиро вдячні працівникам музею, екскурсоводу Ларисі Василівні за цікаву розповідь, тематичну виставку.


Прес-центр ЗДО №21

 
Партнерська взаємодія-запорука успішної корекційної роботи з дітьми


Говорячи про гармонійний розвиток особистості, неможливо уникнути питання формування мовленнєвої компетенції.

З роками, на жаль, збільшується кількість дітей з різними мовними паталогіями, внаслідок чого вони відчувають невпевненість і дискомфорт при спілкуванні з оточуючими. У таких випадках на допомогу приходять вчителі-логопеди, дефектологи, які допомагають виправити порушення мови. Щоб корекційна робота була ефективною і успішною, важлива тісна взаємодія педагогів-спеціалістів та батьків. Саме цій темі було присвячене засідання методичного об'єднання вчителів-логопедів міста, яке пройшло на базі закладу дошкільної освіти №19 «Світлячок».

Учасники методичного об'єднання переглянули та 

обговорили бінарне заняття з розвитку мовлення, яке провели вчитель-логопед Сенченко В.П. та вихователь логопедичної групи Кисленко Н.В. Воно було насичене інтерактивними завданнями, дидактичними іграми і вправами, які сприяли формуванню та корекції дитячого мовлення. Вчителі-логопеди закладу Маляренко Л.С. та Бірюкова Н.М. поділились досвідом співпраці з практичним психологом та батьками при подоланні мовних порушень дітей. Учасники методичного об'єднання під час диспуту продовжили пошук найбільш ефективних методів і прийомів корекційної роботи з дошкільниками спільно з батьками, педагогами.

Прес-центр ЗДО №19

 
Ігри для інтелектуального розвитку дитини


26 жовтня 2019 року в Києві відбувся семінар «Ігри для інтелектуального розвитку дитини», організований Академією талановитих керівників, в якому брали участь вихователі нашого закладу Пономаренко Світлана Анатоліївна, Туманова Лариса Василівна. Спікер заходу вихователь, логопед Житник Марина Федорівна,  поділилася своїм досвідом роботи. Було представлено авторські веселі рухливі ігри, цікаві ритмічні, нейрогімнастичні вправи. Учасники семінару дізналися про прості способи тренування пам’яті, уваги, уяви, логічного мислення, швидкості реакції. Навчилися цікавих ігр, які спровокують немовленнєвих дітей до перших слів, а також прийомів для постановки та автоматизації звуків, веселої артикуляційної та дихальної гімнастики. Активно долучалися до виконання різних завдань, грали у запропоновані ігри, порадували себе масажем та самомасажем. Кожен учасник семінару отримав електронну збірку матеріалів, сертифікат про опанування курсу, а саме головне заряд позитивних емоцій та енергії, цікаве та пізнавальне спілкування.

Прес-центр ЗДО №18

 
Впроваджуємо інклюзію в освітню діяльність

 

Упровадження інклюзії у практику роботи закладів  дошкільної освіти - один із ключових напрямків реформування освіти. Водночас і один із найскладніших. Саме тому цій темі було присвячене засідання семінару-практикуму вихователів-методистів міста, яке пройшло на базі закладу дошкільної освіти №19, в якому функціонує три інклюзивні групи (виховується 7 дітей з особливими освітніми потребами).

Учасники семінару-практикуму глибоко занурились у проблему: вивчили законодавчо-нормативну базу з питань інклюзивної освіти, методику створення індивідуальної програми розвитку, познайомились зі специфікою роботи вихователя та асистента вихователя інклюзивної групи. Методист методичного кабінету С.В.Сигида провела тренінг, під час якого вихователі-методисти вчились організовувати освітню діяльність інклюзивної групи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах закладу; співпрацювати  з родинами. Т.В.Крамаренко, учитель фізичної культури спеціальної школи-інтернату, презентувала цікаві ігри з розвитку дрібної моторики та мовленєєво-мисленнєвої діяльності, які вона успішно застосовує з дітьми з  особливими потребами. Вихователь-методист Очеретяна Л.О., поділилась досвідом роботи щодо організації інклюзивної освіти у дитячому садку №19.

Усі слухачі семінару-практикуму відзначили актуальність та практичну спрямованість заходу.

Прес-центр закладу дошкільної освіти №19

 
Оголошення!

Шановні колеги!

Просимо Вас прийняти участь в голосуванні і підтримати наш садочок своїм голосом.

Якщо ми, з Вашою допомогою, отримаємо найбільше голосів - кред

итна спілка "Кредит-Союз" профінансує наш проект і вихованці нашого садочку матимуть спортивне обладнання.
Голосування відбувається в групі Facebook  "Голосування соціальних проектів" (https://www.facebook.com/groups/2381025435519712/).
Заходьте в групу "Голосування соціальних проектів", приєднуйтеся, шукайте в переліку пункт "Спортивне обладнання для дитячого садка №24"Калинка" в м.Сміла" і голосуйте за нашу ініціативу.

Також будемо вдячні за поширення інформації серед друзів!

 З повагою, колектив ДНЗ №24 «Калинка»

 
Благо Дій!


У магазині «АТБ»  ми дізналися про благодійну акцію «Благо Дій». Перейнялися нею не лише дорослі, а й малеча: вони запитували, що це таке, що це за «листячко орігамі».  Тож, коли дітки виявили бажання і самим долучитися до доброї справи, ми запропонували їм зіграти лялькову виставу для діток, батьків та працівників, а зароблені кошти віддати на благодійність.

Дітки показали виставу та  із зібраними коштами відправилися у магазин, але там дізналися, що акція закінчилася, що дуже засмутило дітлахів.

Ми вирішили, що бажання діток творити добро вартує дорого і потрібно допомогти їм завершити добру справу. Тоді завідувач закладу Валентина Лаврентіївна звернулася з листом у центральний офіс «АТБ-маркет» і спеціально для наших діток передали  акційні листівки «листячко орігамі». Тепер зібрані дітками кошти будуть перераховані Черкаській дитячій лікарні на придбання обладнання та лікування важкохворих дітей.

Дякуємо всім, хто був небайдужим!

Прес-центр закладу «Калинка»

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.