Дошкільна освіта
Благо Дій!


У магазині «АТБ»  ми дізналися про благодійну акцію «Благо Дій». Перейнялися нею не лише дорослі, а й малеча: вони запитували, що це таке, що це за «листячко орігамі».  Тож, коли дітки виявили бажання і самим долучитися до доброї справи, ми запропонували їм зіграти лялькову виставу для діток, батьків та працівників, а зароблені кошти віддати на благодійність.

Дітки показали виставу та  із зібраними коштами відправилися у магазин, але там дізналися, що акція закінчилася, що дуже засмутило дітлахів.

Ми вирішили, що бажання діток творити добро вартує дорого і потрібно допомогти їм завершити добру справу. Тоді завідувач закладу Валентина Лаврентіївна звернулася з листом у центральний офіс «АТБ-маркет» і спеціально для наших діток передали  акційні листівки «листячко орігамі». Тепер зібрані дітками кошти будуть перераховані Черкаській дитячій лікарні на придбання обладнання та лікування важкохворих дітей.

Дякуємо всім, хто був небайдужим!

Прес-центр закладу «Калинка»

 
ДЕНЬ БАТЬКАМама і тато – найрідніші і найважливіші люди для кожного з нас. Адже, завдяки їм є ми, ми пізнали разом з ними світ. Вони – наша опора, розрада, мудрість життя. Протягом усього життя кожна людина потребує любові і піклування своїх батьків.

Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається у третю неділю червня.

У нашому закладі з нагоди цього свята  було організовано низку заходів для дітей і батьків. Вихователі провели «Хвилинки-цікавинки», знайомлячи дітей із святом татусів, літературні вікторини про родину, конкурси малюнків «Намалюю свого тата», виготовили аплікації на тему «Подарунок для татуся». У кожній групі оформлено фотовиставку «Мій тато – найкращий». Веселу музично-спортивну розвагу «Наші татусі – круті!» для дітей та їхніх татусів організували музичний керівник  Пащенко Т.С., інструктор з фізичної культури Пономаренко С.А.,  вихователь Лісова І.Ю., помічник вихователя Змієвська О.О.  Батьки із задоволенням виконували всі завдання разом зі своїми дітлахами, активно змагалися, а підтримували їх другі половинки – любі матусі. Малеча з гордістю дивилася на своїх татусів, беручи приклад з них в усьому, бо приклад батька – найважливіший, найдорожчий для них, бо приклад батька, любов батька – це щасливе дитинство малечі, захищеність, успіх, турбота і надійна підтримка на все життя.

Бажаємо всім татусям яскравих, позитивних емоцій в житті, нескінченної молодості, мужності, терпіння і сил. Нехай енергія переповнює, а життєрадісність і оптимізм допомагають у всьому. Щастя і благополуччя!

З Днем батька!Туманова Л.В., вихователь ЗДО №18


 
Вдалий старт оздоровлення малюків

 

Яскравим, теплим і цікавим був початок літа у вихованців дитячого садка №19 «Світлячок». Зранку подвір’я другої домівки дітвори було прикрашене різнокольоровими кульками, барвистими квітами. Усі зібралися разом, щоб зустріти наулюбленішу й найбезтурботливішу пору року – літо, яке дарує всім багато цікавих пригод, нових відкриттів, приємних вражень.

У гості до малюків завітало Літо разом з улюбленими казковими героями, які розважали малюків, проводячи веселі ігри, естафети, конкурси ерудитів. Після завзятих танків, дзвінких пісень, Літо вручило усім солодкі подарунки, які ще більше покращили настрій учасникам свята. Гарне свято, організоване турботливими працівниками закладу, забезпечило  вдалий старт літньому оздоровчому сезону.

Прес-центр закладу дошкільної освіти №19

 
Осучаснюємо освітній процес шляхом інтеграції

 

Інтегрований підхід до освіти – ключовий у Концепції Нової української школи та в роботі закладів дошкільної освіти сьогодні. Тому цій темі було присвячено засідання методичного об’єднання вихователів середніх груп міста, яке пройшло на базі закладу дошкільної освіти №19 «Світлячок».

Учасники методичного об’єднання, обговорюючи дане питання, дійшли до висновку, що діти краще й глибше усвідомлюють зміст матеріалу, якщо його представлено у різноманітних зв’язках і відношеннях. Тому слід інтегрувати освітній процес, органічно поєднуючи знання з різних розділів програми.

Методист методичного кабінету Сигида С.В. під час практичної діяльності навчила педагогів складати інтелектуальні карти тематичного дня, використовуючи інтегрований підхід. Вихователі закладу Кисленко Н.В., Горідько Н.Б. на високому методичному рівні, цікаво і нестандартно провели інтегровані заняття з дітьми довівши, що поєднання різних видів діяльності на одному занятті підтримує увагу малят на високому рівні тривалий час. Це доводить ефективність даного методу.

Учасники методичного об’єднання залишилися

 задоволеними результатами творчої праці, які переконали впроваджувати отриманий досвід в освітню роботу з дітьми.


Вихователь-методист Очеретяна Л.О.

 
Школа м’яча


Зміцнення здоров’я дітей, їх фізичний розвиток – обов’язковий напрям роботи закладу дошкільної освіти. Високий професіоналізм педагогічних працівників – запорука успіху у цій важливій справі.

Заняття школи педагогічної майстерності інструкторів з фізкультури, який пройшов на базі закладу дошкільної освіти №19 «Світлячок», сприяло підвищенню їх кваліфікації щодо організації вправ з м’ячами. Зокрема, під час практикуму педагоги вчились застосовувати різноманітні техніки роботи з м’ячем у роботі з дітьми дошкільного віку. Вони наочно переконались, що вправи з м’ячами сприяють зміцненню м’язів плечового поясу, рук, удосконалюють координацію рухів, розвивають швидкість, окомір, влучність. Крім того, малюки дуже люблять ігри з непосидючим і веселим м’ячем, який завжди покращує настрій.

Інструктор з фізкультури Кохтюк В.М. на високому методичному рівні провела практичне заняття з учасниками школи педагогічної майстерності.

 Очеретяна Л.О., методист ДНЗ №19

 
Народна культура в дитячому садку


Народні традиції і звичаї завжди були для українців джерелом духовності. Вони вироблялися протягом століть і є складовою частиною не лише історії нашого народу, а й сьогодення.

Тому вихованці дитячого садка №19 «Світлячок» змалку беруть участь у різноманітних народних розвагах, які дозволяють відчути себе частинкою славного українського народу. Розпочалися грудневі свята цікавим дійством – святом Андрія, під час якого малюки дізнались про особливості випікання обрядового хліба – Калити та цікавих ігор з ним («Пан Калитинський та Пан Коцюбинський», тощо).

За ним – улюблене свято дітвори – Святого Миколая, від якого чемні дітки отримали смачні ласощі.

Під час Новорічно-Різдвяних свят малюки дитячого садка віншували працьовитих, добрих і миролюбних українців, співаючи колядки та щедрівки, бажаючи людям добробуту, щастя, миру, злагоди, гарного урожаю.

Родини вихованців, працівники закладу з радістю долучаються до народних свят, адже та нація, яка береже і примножує звичаї й традиції, стає сильнішою.

 Прес-центр закладу дошкільної освіти №19

 
Ми такі як усі


День людей з інвалідністю пройшов у закладі дошкільної освіти №19, у якому є дві інклюзивні групи, де особливо тепло, по-родинному. Завдяки старанням вихователя Вовк С.А. та асистента вихователя Наконечної Я.І. малюки з особливими потребами відчули себе такими ж, як їхні друзі.

Вихованці ІІ молодшої інклюзивної групи підготували вірші про зиму, які вправно декламували своїм друзям. Діти старшої інклюзивної групи драматизували улюблену казку «Пан Коцький». Артистично і вміло виконали свої ролі і діти з особливими освітніми потребами. Вони природно і вільно почували себе серед ровесників. Насолоджувались театральним дійством вихованці дитсадка та батьки.

Налагодженню дружніх стосунків між дітьми груп та батьками сприяла тепла бесіда за чаєм з духмяними пирогами, які спекли турботливі руки працівників кухні. Від адміністрації діти з інвалідністю отримали смаколики.

Завдяки такій взаємодії діти вчаться природно сприймати й толерантно ставитись до людських відмінностей, вони стають добрішими, чуйними, турботливими.

Прес центр закладу дошкільної освіти №19

 
Фестиваль «Гармонія руху»

З 19 по 30 листопада у закладі дошкільної освіти №21 «Оленка» проведено фестиваль «Гармонія руху»,  який охопив дітей різних вікових категорій та батьків вихованців.

Упродовж фестивального тижня педагоги закладу використовувати різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях.

Під час фестивалю велика увага приділялася формуванню правильної постави, рухових навичок, координації рухів, просторового орієнтування, розвитку фізичних якостей. Вихованці та працівники закладу №21 «Оленка» були активними учасниками спортивних розваг та естафет, майстер-класів,  фізкультурно-оздоровчих занять, тематичних прогулянок, фотовиставки,  змагань та конкурсів, рухливих ігор, консультацій, анкетування та тематичних бесід.

Вихователь- методист  Брайко Т.А.

 
Чарівні барви осені


Різнобарвна, прекрасна осінь завжди милує погляд, радує серце, заспокоює душу. А ще вона створює святковий настрій усім вихованцям, працівникам та батькам дитячого садка №19 «Світлячок», які радо вітають її прихід у стінах свого закладу.

Осінні розваги, які проводяться в усіх дошкільних групах, неабияк радують малюків. Адже вони можуть продемонструвати свою фантазію, творчість,  здібності, кмітливість, винахідливість під час виконання ніжних і бадьорих пісень, запальних таночків, веселих ігор. Вихованці завжди з вдячністю зустрічають красуню Осінь, щедру на багатий урожай овочів і фруктів, духмяні та смачні пироги, коровай, які вони ласо смакують.

Долучилися до святкувань і батьки, які разом з малюками підготували неперевершеної краси експонати з природних скарбів нашої Смілянщини на виставку «Чарівні барви осені».


 Прес-центр ДНЗ №19

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.