Початкова освiта
Коли карантин – на користь


Учні початкових класів школи №3-колегіуму протягом навчального року завжди активно та із задоволенням  беруть участь у різноманітних онлайн-олімпіадах і конкурсах. Це цікавий інтерактив та  унікальна можливість для учня продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди.

Період карантину несподівано подарував дітям чимало вільного часу, який вони мали змогу наповнити цікавими, корисними для себе справами. Наші учні не гаяли марно час, а використовували його для саморозвитку, самовдосконалення. Чудові можливості для цього надали сайти «На урок», «Всеосвіта», «Олімпіс».

У Всеукраїнських інтернет-олімпіадах сайту «На урок» під час карантину взяли участь 69 учнів (переможців 54). Учасниками інтернет-олімпіад з математики, української мови, природознавства, інформатики на сайті «Всеосвіта Весна - 2020» стали 96 учнів (переможців 82).

Нагороджено дипломами за успішне проходження базового онлайн-курсу Вчи.юа з математики 7 учнів других класів. Отримано почесні грамоти за кращий результат у «ТОПі однокласників» сайту «Мій клас» (24 особи).

Переможцями та учасниками весняного конкурсу "ОЛІМПІС-2020" з інформатики стали 37 учнів.

В онлайн-конкурсі "Колосок" в першому турі взяли участь 8 дітей, у другому - 2. Учениця 2-А класу Артьомова Софія взяла участь у Всеукраінському конкурсі дитячих малюнків про космос на тему " Політ до місяця і далі".

Активними учасниками Конкурсу до Дня української писемності та мови «Слово до слова»        (березень 2020 року) стали           18 учнів, дипломи переможців отримали – 15 , а переможцями     інтернет-конкурсу «Безпечний Інтернет»  стали 9 учнів.

Нагороджено дипломами різного ступеня за участь у конкурсах «Кенгуру», «Соняшник», «Колосок» 104 учасники. Ми пишаємось нашими переможцями, їхнім бажанням розвиватись, удосконалюватись, здобувати нові знання!


Прес-центр школи №3-колегіуму

 
Челенджі – це весело і цікаво!

 

Челенджі завжди подобаються дітям. Адже передбачають відповідь на виклик, який тобі кинули, подолання труднощів та докладання зусиль для досягнення якогось результату. Та цікаво те, що ці зусилля будуть обов’язково оцінені людьми, які тобі його кинули.  А ще челенджі допомагають дітям під час карантину спілкуватися не лише на теми навчання, а й дізнаватися щось нове про своїх однокласників, а інколи і про самих себе.

За час карантину у групі 3-Б класу школи №3-колегіуму ми провели такі челенджі:  «Я розкажу цей вірш виразно!», «Цукерка у клітинку!», «Книга, з якою я подружився за останній місяць», «Великодні композиції своїми руками!». Челенджі  дають нам відчуття єдиної родини, підтверджують те, що про тебе  не забувають, пам’ятають, люблять і цінують. А ще це просто весело!!


Наталія Маценко,

класний керівник 3-Б класу школи №3-колегіуму

 
Необмежені можливості в навчанніУ рамках програми «Нова Українська Школа» наш  освітній заклад, школа №3-колегіум, з початку року поповнився інтерактивними дошками.

Надзвичайно були раді ми – вчителі початкових класів!  Адже початківці завжди готові до впровадження нових інтерактивних технологій, щоб підвищити зацікавленість учнів до навчання та довіру батьків.

Дружний колектив нашої кафедри був активним учасником тренінгу «Необмежені можливості в навчанні разом з інтерактивною дошкою», який провів представник фірми «Intboard» Анатолій Малюх. Учителі початкових класів школи-колегіуму під час тренінгу вчилися створювати цікаві, динамічні заняття в ігровій формі без крейди, взаємодіяти з  об’єктами в реальному часі, організовувати колективну та групові роботи. Тренінг був надзвичайно цікавим та плідним.

Використовуючи інтерактивні технології в роботі, ми не лише  робимо освітній процес сучаснішим та якіснішим, але й підвищуємо престиж нашого сучасного навчального закладу.

Алла Яковенко,

вчитель початкових класів школи №3-колегіуму

 
Мій найкращий урокДуже важко вибрати найкращий урок, якщо намагаєшся зробити кожен урок особливим для дітей. Та все-таки найкращий, на мою думку, це урок, після якого діти по-іншому дивляться на такі звичайні речі і від усього серця дякують, бо їм було цікаво.

Одним із таких уроків був урок-конкурс знавців рідної мови, проведений у День рідної мови у школі №3-колегіумі. Знати українську в сучасному світі не лише необхідна умова формування успішної особистості, а це ще й стильно, модно  та молодіжно. Мої учні є справжніми патріотами своєї країни, тож знати для них українську мову – це дуже важливо! На уроці діти об’єдналися у команди, обравши собі такі назви: «Калина», «Українці», «Рідне слово», «Сміла» та «Вільні яструби». Третьокласники вчилися добирати фразеологізми - синоніми, працювали над римуванням слів, проводили детективне розслідування, шукаючи українські прислів'я серед англійського алфавіту, розгадували анаграми, ребуси, лабіринти українських слів та спробували свої сили в коректурі українських текстів з помилками. Діти змагалися із захопленням та показали чудові знання та навички критичного мислення!

Наталія Маценко, учитель 3-Б класу школи №3-колегіуму

 
Талант-шоу "Запалюємо зірки!"

 

Чудове талант-шоу "Запалюємо зірки" відбулося нещодавно у 3-Б класі школи №3-колегіуму. Діти показали всі свої здібності, таланти та творчі родзинки. Чудові виступи, яскраві танці, оригінальні стендапи, чуттєві вірші, мелодійні пісні, смішні гуморески, фокуси, вироби з бісеру, паперу, малюнки були насправді неперевершеними!

Приємно бачити, як розкриваються діти зовсім по-новому, які нові сторони, досі не бачені нами, вони змогли продемонструвати. Їхня впевненість у власних силах, сміливість, бажання вдосконалюватися і бути успішними просто захоплює.


Прес-центр школи №3-колегіуму

 
Посвята у Барвінчата


13 листопада  для  першокласників  школи №3-колегіуму відбулось  чудове свято  - «Посвята у Барвінчата».

Для того, щоб стати  Барвінчатами,  дітям потрібно було пройти чимало випробувань  і познайомитись та погратися  із жителями  казкової країни. До малюків на свято завітали Королева Знань, Буквар, Калинка, Пізнайко, Барвінок і Фея. Ведучими і казковими героями свята стали учні 8-Б класу, які сумлінно поставились до своїх обов'язків та на високому рівні провели чудове святкове дійство для малюків.

У цей незвичайний святковий день діти здійснили  уявну подорож до казкової країни Барвінкової та стали повноправними її жителями – Барвінчатами, і отримали на підтвердження того значок  нашого колегіуму. Першокласникам це свято сподобалось та принесло багато позитивних емоцій.


Прес-центр школи №3-колегіуму

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.