Початкова освiта
Навчання через гру в LEGO


Моє завдання, як вчителя початкових класів, створити якісні, комфортні,  цікаві та доступні умови для оволодіння новими знаннями, зробити так, щоб кожен урок для моїх учнів приносив задоволення та розвиток.  І в цьому мені дуже допомагають набори LEGO Six Briks і LEGO System, які ми отримали, як учні пілотних класів школи №3-колегіуму.

Ці чарівні кубики настільки урізноманітнили наше навчання, що урок без них уявити вже дуже важко. Французький письменник Анатоль Франс говорив: «Вчитися  можна тільки весело». Дійсно, величезну роль у навчанні відіграє мотивація та зацікавленість. А цеглинки LEGO допомагають зробити урок надзвичайно цікавим. Величезна кількість ігрових та розвивальних ігор з цими чудовими цеглинками спрямована на формування вміння співпраці в парі та команді; вміння зосереджуватися, доводити справу до кінця, починати знову і знову і таким чином розвивати впевненість у собі та своїх уміннях. А ще дозволяє стимулювати розумову діяльність через тактильний досвід і таким чином практично реалізувати загальновідому теорію про те, що інтелект знаходиться на кінчиках пальців.   Цеглинки LEGO – це практичний та, водноч

ас, дієвий інструмент педагога, завдяки якому він може підготувати дитину сьогодні до світу завтра.


Наталія Маценко,

вчитель 3-Б класу школи №3-колегіуму


 
У колі друзів


27 травня у школі №3-колегіумі розпочав свою роботу пришкільнийвідпочинковий табір з денним перебуванням «Сонечко». 327 учнів залучилися до активного відпочинку. Перший день пройшов під гаслом «У колі друзів».  Збір учасників, ранкова зарядка, смачний сніданок, обід, святкове дружнє коло, денний сон, робота мовного загону «YELLOW SUBMARINE” дали можливість активно залучитися до запланованих заходів.

Щирі емоції, враження, гарна погода та веселі усмішки дали можливість  усім дітям гарно відпочити першого дня.


Прес-центр школи №3-колегіуму

 
Веселі карамелі

 

Чи любите ви карамелі? А карамель ручної роботи? А якщо ця карамель виготовлена вами особисто? А учні 2-Б класу школи №3-колегіуму змогли спробувати себе справжнім

и майстрами у карамельній справі, коли відвідали карамельну майстерню у Кропивницькому.

Діти дізналися про нову професію – карамелласну іменну карамель!!! 

Цікаво те, що всі інгредієнти для 

виготовлення карамелі були натуральними. Тож карамельки вийшли надзвичайно смачними! Карамельна майстерня ьє. Вони не лише побачили, як створюється карамель, а ще й створили в ручної роботи «Веселі карамелі» приймала дітлахів дуже гостинно!

Побувавши  з дітьми у місті Кропивницькому, не змогли не завітати до славнозвісного дендропарку, де вже почали розцвітати тюльпани. Чудовий аромат супроводжував маленьких мандрівників повсюди, а ще діти побачили, як цвіте магнолія і познайомилися з дуже товариським страусом!

Наталія Маценко,

класовод 2-Б класу школи №3-колегіуму

 
Година спілкування «Що таке конфлікт?»


Найкращі моменти свого життя ми пов’язуємо із ситуаціями, коли існує злагода між людьми, мир і взаєморозуміння. Однак, взаємини між людьми бувають різними.

Учні 4-Б класу школи №3-колегіуму під час години спілкування з'ясовували що таке «конфлікт» і чи можна без нього прожити, які позитивні та негативні сторони він має.  Діти дружно працювали у командах, вчилися знаходити шляхи вирішення конфліктів, дізнались про психологічні вправи, які допомагають стримуватись у конфліктній ситуації і пересвідчилися, що жити дружно та мирно набагато краще.

 Прес-центр школи №3-колегіуму

 
Відкриваємо світ професій


Навчальний тиждень «Професії» для першокласників школи №3-колегіуму приніс багато нового, цікавого та

 корисного. Діти  мали можливість познайомитися зі зникаючими та, навпаки, новими професіями людства, грали у різноманітні рольові ігри, створювали колаж «Моя улюблена професія», здійснили навчальну екскурсію до пожежної частини.

Але найбільше запам’яталася поїздка до «Країни професій», де учні відвідали інтерактивні кімнати «Супермаркет», «Лікарня», «Поліція», «Пожежна частина».

Діти не лише навчалися через гру, а й отримали масу позитивних вражень, що надовго залишаться в їхніх спогадах.


Інна Кодола,

класовод 1-Б класу школи №3-колегіуму

 
СПОРТ – ЦЕ КРУТО!

Під час вивчення теми тижня «Спорт» першокласники школи №3-колегіуму ознайомлювалися з різними видами спорту, з’ясовували необхідність занять фізичними вправами та спортом, збагачували словниковий запас з вивченої теми, розучували цікаві рухливі ігри.

Та найбільше запам’ятався останній день тижня, адже для найменших школярів було проведено спортивну розвагу «Веселі естафети».  Учні перших класів мали можливість проявити свою силу, швидкість, спритність, згуртованість. Також учасники естафет демонстрували свої вміння у різних видах спорту.

Усі присутні отримали безліч позитивних емоцій та заряд бадьорого настрою. Спорт – це круто!

Прес-центр школи №3-колегіуму

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.