Початкова освiта
Веселі карамелі

 

Чи любите ви карамелі? А карамель ручної роботи? А якщо ця карамель виготовлена вами особисто? А учні 2-Б класу школи №3-колегіуму змогли спробувати себе справжнім

и майстрами у карамельній справі, коли відвідали карамельну майстерню у Кропивницькому.

Діти дізналися про нову професію – карамелласну іменну карамель!!! 

Цікаво те, що всі інгредієнти для 

виготовлення карамелі були натуральними. Тож карамельки вийшли надзвичайно смачними! Карамельна майстерня ьє. Вони не лише побачили, як створюється карамель, а ще й створили в ручної роботи «Веселі карамелі» приймала дітлахів дуже гостинно!

Побувавши  з дітьми у місті Кропивницькому, не змогли не завітати до славнозвісного дендропарку, де вже почали розцвітати тюльпани. Чудовий аромат супроводжував маленьких мандрівників повсюди, а ще діти побачили, як цвіте магнолія і познайомилися з дуже товариським страусом!

Наталія Маценко,

класовод 2-Б класу школи №3-колегіуму

 
Година спілкування «Що таке конфлікт?»


Найкращі моменти свого життя ми пов’язуємо із ситуаціями, коли існує злагода між людьми, мир і взаєморозуміння. Однак, взаємини між людьми бувають різними.

Учні 4-Б класу школи №3-колегіуму під час години спілкування з'ясовували що таке «конфлікт» і чи можна без нього прожити, які позитивні та негативні сторони він має.  Діти дружно працювали у командах, вчилися знаходити шляхи вирішення конфліктів, дізнались про психологічні вправи, які допомагають стримуватись у конфліктній ситуації і пересвідчилися, що жити дружно та мирно набагато краще.

 Прес-центр школи №3-колегіуму

 
Відкриваємо світ професій


Навчальний тиждень «Професії» для першокласників школи №3-колегіуму приніс багато нового, цікавого та

 корисного. Діти  мали можливість познайомитися зі зникаючими та, навпаки, новими професіями людства, грали у різноманітні рольові ігри, створювали колаж «Моя улюблена професія», здійснили навчальну екскурсію до пожежної частини.

Але найбільше запам’яталася поїздка до «Країни професій», де учні відвідали інтерактивні кімнати «Супермаркет», «Лікарня», «Поліція», «Пожежна частина».

Діти не лише навчалися через гру, а й отримали масу позитивних вражень, що надовго залишаться в їхніх спогадах.


Інна Кодола,

класовод 1-Б класу школи №3-колегіуму

 
СПОРТ – ЦЕ КРУТО!

Під час вивчення теми тижня «Спорт» першокласники школи №3-колегіуму ознайомлювалися з різними видами спорту, з’ясовували необхідність занять фізичними вправами та спортом, збагачували словниковий запас з вивченої теми, розучували цікаві рухливі ігри.

Та найбільше запам’ятався останній день тижня, адже для найменших школярів було проведено спортивну розвагу «Веселі естафети».  Учні перших класів мали можливість проявити свою силу, швидкість, спритність, згуртованість. Також учасники естафет демонстрували свої вміння у різних видах спорту.

Усі присутні отримали безліч позитивних емоцій та заряд бадьорого настрою. Спорт – це круто!

Прес-центр школи №3-колегіуму

 
Розвиваємо критичне мислення


Розвиток критичного мислення є однією із складових Нової української школи. Цікавими для другокласників школи №3-колегіуму виявилися картки для розвитку критичного мислення. Люди, що вміють критично мислити, уміють спостерігати і бути уважними до деталей, швидко визначати найголовніше, обґрунтовувати свою точку зору, уміння виносити власні судження, аналізувати і критикувати та грамотно висловлюватися. Що ми з успіхом і здійснюємо! Тому прокачуйте свої мізки вже сьогодні, щоб змінювати своє життя вже завтра!!


Наталія Маценко,

класний керівник 2-Б класу школи №3-колегіуму

 
Як згуртувати класний колектив?

Та дуже просто! Взяти шматок старих шпалер, намалювати на ньому кружечки, хвильки, завитки, закарлючки і … запропонувати дітям їх оживити, втілити свої фантазії! Тут  уже без взаємодопомоги не обійтися, адже малюнок спільний для всіх. Знадобиться вміння домовлятися, йти на компроміси, поважати думку інших, співпрацювати в команді, знаходити креативні рішення. Саме такі якості формує Нова українська школа.

Дякуємо батькам 2-Б класу школи №3-колегіуму за чудову ідейку та допомогу у проведенні!!! Без них класне «класне» життя не було б таким яскравим!!!

 Наталія Маценко,

класний керівник 2-Б класу школи №3-колегіуму

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.