Свята, конкурси, змагання
Матуся, мама, люба наша ненька!


У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас людини - Матері.

Мама – найрідніше, найкраще, святе слово для кожної людини. Що може бути більшим, ніж любов матері до дитини і дитини до матері? Саме тому учні 2-Б класу  школи №3-колегіуму зібралися на це свято, щоб діти змогли розказати про свої почуття до найрідніших людей. Майже дві години свята пролетіли непомітно, бо було весело, ніжно, драйвово та тремтливо. Діти змогли навіть дізнатися про найпотаємніші думки своїх матусь, провести тест на знання своєї дитини, показати у сценках буденні справи наших найрідніших людей і  ще раз висловити свою любов до них.


Прес-центр школи №3-колегіуму

 
Довгоочікуване ІІІ місце з легкої атлетики.



26 квітня 2019 року у м. Черкаси відбулися обласні змагання з легкої атлетики  за програмою ХХV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної  середньої  освіти, у яких взяла участь збірна команда м. Сміли у складі 10 учнів. Серед 19 команд наші спортсмени вибороли ІІІ командне місце, поступившись командам  м. Черкаси та Звенигородського району та ІІ і ІІІ особисті місця зі стрибків у довжину з розбігу ( Гноєва Ольга, школа №1  та Овчаренко Тетяна  школа №11); ІІ місце у естафеті 4х100 серед дівчат у складі: Діхтяр Поліни,  Гноєвої Ольги  (школа №1), Овчаренко Тетяни (школа №11),  Король Аліни (гімназія).

Велика подяка тренерам Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» Чернявській К.М. і Лагунову М.Г. та вчителям фізичної культури за якісну підготовку легкоатлетів.

Вітаємо призерів і зичимо майбутніх перемог!

Надія Щербина, методист методичного кабінету

 
Срібні нагороди

Згідно Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Черкаського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік, 17 березня 2019 року у м. Черкаси відбулися обласні фінальні змагання  з баскетболу серед команд юнаків – Смілянської, Золотонішської міських рад, Звенигородської, Уманської, Монастерищенської районних рад, Кам’янської об’єднаної територіальної громади  та  дівчат – Черкаської, Смілянської міських рад, Маньківської районної ради, Тальнівської, Кам’янської, Жашківської об’єднаних територіальних громад.

Смілянські збірні команди юнаків та дівчат ліцею – школи «Лідер», шкіл №1,10,11,12, школи №3-колегіуму у запеклій боротьбі, іноді через додатковий час,  дійшли до фіналу і здобули срібні нагороди, програвши тільки Черкаським спортсменам.

Дякуємо тренеру з баскетболу Будинку дитячої та юнацької творчості Петренку І.В., вчителям фізичної культури Зайцеву Ю.М., Ковтуну Я.В., Коротич І.О., Хоменчуку А.В., Шинкаренко Л.І. за якісну підготовку спортсменів.

Бажаємо майбутніх перемог!

Надія Щербина, методист методичного кабінету

 
Змагання із шахів з нагоди 75-річниці визволення м. Сміли від нацистських загарбників.

Напруженим для юних смілянських шахістів був день 2 лютого 2019 року. За підтримки голови правління «Сміламаш» Олександра Милько в актовій залі машинобудівного заводу пройшли змагання із шахів, присвячені 75-річниці визволення Сміли від нацистських загарбників. У залежності від віку та здібностей, учасники були поділені на 3 групи.

Перші місця посіли Поліна Безсонна, Денис  Яненко (ліцей –школа «Лідер»), Данило Кобзар (школа №1), Юрій Мальований  (с. Балаклея).

Призерами змагань стали: Андрій Шевцов (школа №7), Анатолій Лихолай                     (с. Костянтинівка), Марія Тищенко, Михайло Ховко  (школа №1),  Катя Ждан  (ДНЗ №1), Захар Фартушний, Єгор Вікторжевський (гімназія).

Наймололодшою учасницею  змагань була чотирирічна Марія Шалигіна (ДНЗ №1).

Поза конкурсом участь у турнірі взяв голова правління «Сміламаш» Олександра Милько.

Учасників заходу щиро підтримували батьки та глядачі.

 Анатолій Карчевський, керівник клубу «Вертикаль» БДЮТ.

 
Змагання із кульової стрільби.

31.01.2019 на базі легкоатлетичного манежу стадіону «Юність»  Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» (директор Коломієць В.А.), з метою    військово-патріотичного виховання молоді, відбулися спортивні змагань із кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед закладів загальної середньої освіти міста, присвячених Дню визволення м. Сміли від нацистських загарбників. У рамках означеного заходу був проведений військово-патріотичний  квест  за сприяння громадської організації ветеранів АТО «Справедливість», громадського об’єднання «Смілянська самооборона Січ», Смілянської  автомобільної школи ТСО України.

З  вітальним словом до присутніх звернулися полковник у відставці, учасник війни в Афганістані, ліквідатор аварії на ЧАЕС, член спілки ради ветеранів м.Сміли  Штурхацький В.П.; заступник голови ГО ветеранів АТО «Справедливість»  Волинець І.М., військовий капелан, волонтер Шевчук М.М.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять полеглих за незалежність нашої держави.

Учасники заходу удосконалювалися у  зборі-розборі автомата, спорядженні магазинів, наданні долікарської допомоги,  відповідали на запитання вікторини з історії міста, виконували тест на тему «Збройні сили України».

Член Смілянської пошуково-рятувальної групи комунальної водолазно-рятувальної служби Мельниченко В.О. провів роз’яснювальну бесіду про правила поведінки на льоду та надання першої допомоги потерпілому.

Перемогу у змаганнях із кульової стрільби в особистому заліку здобули Жоголєв Артур (школа №11) – І місце; Тюренко Каріна (школа №2) – ІІ місце ;  Козловський Євген (школа №1) - ІІІ.  У  командному заліку за сумою набраних очок переможцями стали школи №11,2,1, відповідно посівши І,ІІ і ІІІ місця.

Всі вони нагороджені грамотами управління освіти молоді та спорту.

 Методист МК Надія Щербина.

 
Підсумки ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти.

 

За підсумками  проведення ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, яка проходила  у період з лютого по  грудень 2018 року, юні спортсмени закладів освіти м. Сміли брали участь у  фінальних змаганнях  Спартакіади  із 10-ти видів спорту і вибороли у 2018 році ІІІ призове місце, поступившись збірним командам міст Черкас і Умані.

Дякуємо всім учасникам, учителям фізичної культури, тренерам, директорам шкіл, батькам, організаторам  за якісну підготовку учнів в означеному заході та бажаємо майбутніх перемог!!!

Н.Щербина, методист методичного кабінету

 
Змагання із шахів на Кубок Сергія Рудика.

01.12.2018 на базі Смілянського навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» (директор Гнідая С.А.)  за сприяння  народного депутата  України  С.Я.  Рудика,  Будинку дитячої та юнацької творчості, тренера шахового гуртка  А.А. Карчевського та  батьківського комітету   відбулися змагання на  Кубок  Сергія Рудика  із шахів.   Гостями  заходу були учасники із Кам’янського та Смілянського районів. Всього у змаганнях взяли участь 40 спортсменів.

У командному заліку перемогу здобула команда  Сміла -1;  команда   м. Кам’янка  на другому місті;  команди  Сміла – 2 та Смілянського району  - на третьому місці.

Кращими шахістами стали: Безсонна Поліна та Яненко Денис (м.Сміла);  Надворний Тарас (м. Кам’янка);  Срібна Владіміра  (с. Березняки).

Переможці та учасники змагань нагороджені кубками, грамотами та подарунками.

Прес-центр ліцею – школи «Лідер»

 
Змагання з шахів та шашок

На базах загальноосвітньої школи  І-ІІІ  ступенів  №10 та гімназії імені В.Т. Сенатора  відбулися  змагання із шахів і шашок у залік ХХІV міської Спартакіади серед школярів  закладів загальної середньої освіти у 2018 році.

За  підсумками змагань  серед  11 шкіл міста перемогу здобули:

- із  шахів - Теліга Владімір  та Ситник Лілія  (НВК  «Ліцей - школа «Лідер») - І місце; Шевцов Андрій (школа №7) та Карпань Мирослава (школа №1) – ІІ місце; Удоденко Назар (школа №1) та Кремінь Олександра (школа №12) – ІІІ місце.

- із  шашок – Панасенко Костянтин та Асланян  Лаура (гімназія) – І місце;  Клячко Андрій (НВК  «Ліцей - школа «Лідер») та  Бойко Дар’я  (школа №12) – ІІ місце; Вікторжевський Єгор  (гімназія) та  Хіміч Анастасія  (школа №6) – ІІІ місце.

На обласних змагання команда  із шахів у складі Теліги Владіміра та Ситник Лілії (НВК  «Ліцей - школа «Лідер») вибороли  ІІІ місце (тренери          Карчевський А.А. та Кайтмазов Олександр).

Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів!

                                                     

                                                                                                                                    Методист МК  Щербина Н.М.


 
9 листопада- День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та зурахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».


Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01.11.2018 № 1/9-667 повідомляємо, що з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 9 листопада   об 11 годині, у День української писемності та мови, Українським радіо проводиться ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.


 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.