Подорож весняною Європою

Наприкінці квітня учні, вчителі, батьки школи №3-колегіуму мали можливість відвідати Пасхальну Європу. Ця подорож була переповнена новими враженнями, захоплюючими моментами, цікавими зустрічами. Побувавши у містах Ополе, Краків (Польща), Відень (Австрія), Мілан, Венеція (Італія), Будапешт (Угорщина), ми зрозуміли, що нові відкриття попереду. Завдяки керівникам проекту «Подорож  до Європи» в м. Ополе відвідали Вищу школу адміністрації і управління, опановували на початковому етапі навички володіння польською мовою, ознайомилися з умовами навчання та працевлаштування у країнах Європи.

Далі ми відвідали місто Відень. Віденський вальс, Ратушна площа, площа Шварценбергплац, Собор Святого Стефана, Бельведер, Музейний квартал, Будинок Моцарта, Будинок Воскових фігур Мадам Тюссо – це тільки маленька частинка того, що ми змогли побачити за один день.

Мілан. Емоції перехоплювали. Міланський кафедральний Собор Дуомо, галерея Віктора Емануіла ІІ, театр Ла Скала, який є зразком оперного театру, Замок Сфорца, національний музей науки і техніки Леонардо да Вінчі, Базиліка Святого Амброзія, Монументальне кладовище, Башта Веласка – це лише невеличка частинка краси, яку вдалося нам побачити.

Венеція. Морський курорт, центр міжнародного туризму. Ми мали можливість пройтися по вузеньких вуличках, де прогулювався Казанова, покататися на гондолі, помилуватися Венецією з мосту Ріальто, відвідати площу Сан Марко, церкву Санта-Марія-делла-Салюте, а також пропливти на кораблику по Адріатичному морю.

Будапешт. Столиця Угорщини, місто на Дунаї. Наші відкриття почалися з Площі героїв, Рибацького Бастіону, Замку Буда. Більш детально ознайомилися з історичними пам’ятками, подорожуючи на катері по Дунаю. Будинок парламенту Угорщини, Базиліка Святого Іштвана, Церква Святого Матьяша, ланцюговий міст Сечені, Будапештська державна опера, проспект Ондраші.

Щоразу, коли ми подорожуємо, наше життя наповнюється новими знаннями, емоціями, враженнями, а також розумінням того, що ми – європейці, і тому саме нам творити нове майбутнє нашої країни.


Вероніка Гаращенко,

учениця 7-Б класу школи №3-колегіуму,

учасниця проекту

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.