Екскурсія шестикласників на завод «Coca-Cola» та «Бананову ферму»

 

Погожого травневого дня учні 6-А класу школи №3-колегіуму, з метою професійної орієнтації, здійснили цікаву,  нестандартну екскурсію.

На лівому березі Дніпра, неподалік Києва, знаходиться найбільший у Європі завод «Coca-Cola». Шестикласники отримали можливість побачити виробництво найпопулярнішого у світі безалкогольного напою - газованої Кока-Кола, та ознайомитись із цим бізнесом (від 1886 року) зсередини.

Спочатку було відвідування музею, цікава розповідь про історію «Coca-Cola», наглядний рецепт приготування напою та перегляд фільму про компанію. Потім була екскурсія по цехах завода-гіганта у захисному одноразовому одязі. Діти побачили цех з очищення води, цех контролю яко

сті, цех по виробництву тари (пластикових пляшок), цех по розливу готової продукції в алюмінієві, скляні і пластикові пляшки, пакування готової продукції та відправка її на величезні склади. Виробництво на заводі з глибочезними скважинами максимально автоматизовано. Після екскурсії була фотосесія, безкоштовна дегустація улюблених напоїв та подарунки від «Coca-Cola». Після цікавої екскурсії на завод, деякі шестикласники загорілися бажанням працювати у компанії «Coca-Cola».

Після «Coca-Cola» була ще «Бананова ферма» — оранжерея тропічних рослин, що знаходиться неподалік, у селі Рожни Броварського району Київської області. Власником оранжереї є селекціонер і винахідник Анатолій Васильович Патій. В оранжереї ростуть екзотичні для України фрукти: лимони, апельсини, мандарини, ананаси, банани, кумквати, інжир, — всього понад 50 сортів тропічних фруктів. У теплиці відтворені тропіки та субтропіки. Деякі сорти рослин були виведені або частково змінені самим господарем. Анатолій Васильович поділився з молоддю секретами успішного бізнесу, а дехто із шестикласників наважився зайнятися тепличним бізнесом, придбавши саджанці банана, лимона та інжиру.

Сергій Мачуський,

класний керівник 6-А класу школи №3-колегіуму

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.