Літо – час для самовдосконалення

 

Літо – це не лише щаслива пора для відпочинку вчителів та учнів, а й час для розвитку особистості, вдосконалення педагогічної майстерності, час, коли можна і потрібно навчатись новому, цікавому, сучасному. Саме так використовують літню пору вчителі школи №3-колегіуму.

У середині червня у місті Києв проходив традиційний івент від Regional English Language Office Summer Language Institute 2019. Серед учасників, яким пощастило потрапити на неймовірний тренінг, була Наталія Голоднюк, вчитель англійської мови школи №3-колегіуму. Літній інститут цього року було присвячено впровадженню інклюзивного навчання, розвитку важливих вмінь 21 століття та безперервному професійному розвитку вчителів іноземних мов.

Під час триденних тренінгів педагоги обговорювали напрями безперервного професійного розвитку, впровадження інклюзії як необхідної складової сучасного суспільства, порівнювали моделі американських підходів до процесу постійного професійного розвитку; схарактеризували фактории, що негативно впливають на професійний рейтинг.


Прес-центр школи №3-колегіуму

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.