Всеукраїнський форум «Вчителі майбутнього»


Наприкінці червня у Львові вдруге відбулася неймовірна подія для вчительства - всеукраїнський форум «Вчителі майбутнього» від «Освіторії» та Холдингу емоцій Fest Lokal. Серед спікерів топової події року - вчитель англійської мови школи №3-колегіуму Наталія Голоднюк.

Експерти «Освіторії» переконані, що саме напередодні літніх канікул та відпусток вчителі мають завершити цей навчальний рік - фаново, драйвово та рок-н-рольно в найкращих традиціях українських освітян.

Тому у програмі фесту цьогоріч були феєричні по змісту та емоціям заходи: інтелектуальні лекції та дискусії з філософії освіти, практичні воркшопи, прикладні майстерки, презентації освітніх ініціатив і проектів, кавування з лідерами думок, безлімітний нетворкінг, творчі майстер-класи, інтерактивні квести та нетипові екскурсії чарівним містом Лева.
На Форумі були розглянуті такі теми, як реалізація освітньої реформи в Україні; трансформація навчання за допомогою сучасних технологій; новітні методи навчання; практичні інструменти тімбілдінгу; фасилітація як інструмент для залучення різних стейкхолдерів освітнього ринку; залучення громади до розвитку школи.

Вчителі мали можливість зібратися разом на одній з наймасштабніших подій, а також познайомитись та обмінятись досвідом з успішними колегами, краще підготуватися до змін у системі освіти, більше дізнатися про підходи до освіти в інших країнах, поділитися своїми думками і напрацюваннями.


Прес-центр школи №3-колегіуму

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.