ДРУЖНИЙ КЛАС: ЩО, ЯК, ЧОМУ?


Що таке дружба? Це велика сила, адже вона об’єднує людей, дарує їм тепло і впевненість, робить наше життя різнобарвним і неповторним. І як добре, коли в класному колективі панують приятельські стосунки.

Як домогтися того, щоб дружба стала необхідною для кожного учня? Кожен із нас – особистість. Але це можна виявити лише в колективі.  І якщо він дружний, то будь-хто буде доповнювати один одного, а не руйнувати свій внутрішній світ. Тому для учнів 10 класу школи №3-колегіуму завжди головним правилом було здружитись, щоб поруч були не просто однолітки, а однодумці, котрі в будь-який момент готові підставити плече, підтримати, зрозуміти, розділити радість чи поразку. Так, це не просто. Але теплі розмови під час тематичних зустрічей, пісні біля вогнища, посмішки під час виготовлення поробок, газет чи листівок – все це складові приятельських стосунків, що поступово переростають у справжню дружбу. І я як класний керівник постійно підтримую в моїх учнях це прагнення до спілкування, до приятелювання та дружби.

Чому ми маємо дружити? Та тому, що з друзями екскурсії – цікаві, заходи –  веселі, а навчання в школі приносить велике емоційне задоволення. І учні 10 класу сьогодні впевнено можуть сказати, що лише разом готові і далі пізнавати світ, адже дружба – це одна із тих речей, яка творить саме життя.

Жанна Шевченко,

класний керівник 10 класу школи №3-колегіуму

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.