І ЗНОВУ МІЖШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДЛЯ МАЙБУТНІХ УЧНІВ


Травень багатий на виховні заходи у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті. Одним із найголовніших є ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

14-15травня  Смілянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат гостинно відчинив двері випускникам 9 шкіл міста, їх батькам  та вчителям. До комбінату завітали 52 учні.

Вони ознайомилися із матеріально-технічною базою, умовами  навчання у МНВК. Випускники  9 класів шкіл міста  № 2, 4, 13, 16 мали змогу зустрітися з педагогічним колективом комбінату, оглянути навчальні  лабораторії, кабінети, в яких проводиться навчання і підготовка майбутніх кваліфікованих робітників, відвідати виставку щодо професій, які можна тут здобути, детально ознайомитися із професіями: оператор комп’ютерного набору, автослюсар, бармен-офіціант.

Гості оглянули також виставку  творчості, яку продемонстрували їм майбутні автослюсарі, бармени – офіціанти та оператори під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання.

До присутніх звернувся директор МНВК Коваленко Микола Миколайович, який наголосив на тому, що вибір професії для кожної людини – це немов друге народження і до цього вибору потрібно поставитися з великою відповідальністю, щоб професія приносила і моральне, і матеріальне задоволення. Також, директор підтвердив, що працівники міжшкільного комбінату ніколи не стоять на місці щодо якісної підготовки спеціалістів, постійно вивчають запити професій на ринку праці, впроваджують у навчальний процес сучасні технології та матеріали.

Чепка Л.О., заступник директора з навчально-виховної роботи,  розповіла про  стан ринку праці у місті, актуальність професій за якими навчає комбінат, можливості працевлаштування після закінчення навчального закладу за обраними професіями, запропонувала інформаційні буклети  учням,  відповіла на питання, які цікавили відвідувачів.

Дітям дуже сподобались екскурсії навчальними класами,  майстернями, показ технічної бази  комбінату. Також відвідувачі скористались можливістю спробувати  вправи на тренажерах з електрообладнання автомобіля та познайомилися  з автотранспортними засобами, на яких  навчаються водінню автослюсарі.  Найбільше усіх гостей вразило відвідування автокласів та наявність автомобілів у приміщенні.

День відкритих дверей в МНВК пройшов у дружній, доброзичливій атмосфері, залишивши приємні враження як у гостей, так і в господарів.

Сподіваємось, що проведені заходи допомогли старшокласникам сформувати свідомий погляд на вибір професії та навчального закладу, а також розширити уявлення про реалії сьогодення.

Тепер ми чекаємо на випускників 1 вересня 2015 року!

Тітова Л.В.,  учитель інформатики

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.