Екскурсія на виробництво - один із можливих шляхів поглиблення знань про професію


Травень – місяць виробничих екскурсій у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті. І знову учні 10 класів знайомляться із підприємствами Смілянщини.

18 травня учні груп «автослюсарна справа» разом із вчителями та майстрами виробничого навчання відвідали смілянське автотранспортне підприємство (атп-17128).

Хоч підприємству  і виповнилося 59 років, наші предки постаралися впровадити найпрогресивніші рішення, що були доступні на той час,  та й сьогодні воно продовжує якісно надавати послуги населенню.

Головний інженер підприємства ознайомив учнів з історією створення автобусного парку, в якому 50 пазів і лазів, 6 із них підготовлених на списання, через неекономне використання пального; 160 - працюючих, які обслуговують автобуси підприємства.

Учні 10 класів МНВК ознайомилися із діяльністю підприємства, побували на всіх його ділянках, відвідали станцію технічного обслуговування автомобілів, агрегатний цех по ремонту двигунів.

Гарні враження залишилися у хлопців після відвідування механічного цеху, де проводяться шліфувальні та токарні роботи.  Розточування гільз двигуна, налаштування складових – вміло демонстрували школярам робітники.

Незабутні враження від побаченого, цікаві знайомства та гарний настрій отримали  учні та вчителі у цеху по ремонту електрообладнання автобусів та вулканізаційному цеху.

На завершення екскурсії учнів запросили в автобус і показали  місця відпочинку робітників, водіїв, естетично та зручно обладнані бесідки, чудову водойму із рибою та фонтан.

Не обминули ми і їдальню, переконавшись, що смачно приготовлені страви радують не тільки шлунок, але й підтримують гарний настрій.

Ми переконалися, що АТП-17128 – підприємство, де робітникам затишно, комфортно і безпечно працювати. 

Прес-центр МНВК

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.