Калейдоскоп спортивних новин

Завершено Чемпіонат м. Сміла з футболу серед аматорських команд

 7 вересня в м. Сміла на стадіоні «Юність» відбувся 5 тур та урочисте закриття Відкритого чемпіонату м. Сміла з футболу 2019 року серед аматорських команд. Змагання ще раз довели, що футбол залишається найпопулярнішим і найулюбленішим видом спорту, який заполонив серця та помисли  людей різного віку й став грою сильних, мужніх і красивих людей.

Чемпіонат проводився за сприяння управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради і Федерації футболу м. Сміла. З початку змагань стартували 7 команд із м. Сміла, Смілянського та Кам’янського районів, але до фіналу дійшли 6.

На урочистому закритті змагань спортсменів привітали заступник міського голови Кондратенко Павло Анатолійович, начальник управління освіти, молоді та спорту Незнанова Наталія Олексіївна.

Переможцем стала команда «Михайлівка» (с. Михайлівка, представник команди – Виноградов Євгеній Олександрович), 2 місце посіла команда «Агро-Рось» (с. Ташлик, представник команди – Кагамлик Сергій Анатолійович), на 3 місці – команда «Колос» (с.  Березняки, представник команди –  Гончаренко Надія Василівна). В номінаціях кращим воротарем визнано Котляренка Сергія, кращим гравцем – Лушпігана Максима, кращим бомбардиром – Видиша Павла.

Нагороджували спортсменів грамотами, кубками та медалями заступник міського голови Кондратенко Павло Анатолійович, начальник управління освіти, молоді та спорту Незнанова Наталія Олексіївна, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Маслюк Наталія Сергіївна.

На згадку команди-переможці зробили спільне фото.

 Триває Чемпіонат Черкаської області з футболу

серед команд-ветеранів 40+

8 вересня в м. Корсунь-Шевченківський команда «Сміла Ветеран» м. Сміла провела матч ІІІ туру Чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд-ветеранів 40+. Сміляни виграли з рахунком 4:3 у команди «Рось»

м. Корсунь-Шевченківський. Кращим бомбардиром матчу став Коломієць В’ячеслав, який забив 2 голи у ворота суперника.

Наступна гра відбудеться в м. Умань 14 вересня.

Команда «Сміла Ветеран» присвячує свою перемогу Петрику Сергію Івановичу з нагоди його 50-річного ювілею.

  Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді і спорту

 

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.