Молодіжна політика
Засідання координаційної ради з питань молодіжної політики

 

20 травня 2019 року в приміщенні навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа  І-IІІ ступенів № 3 - колегіум” відбулося розширене засідання координаційної ради з питань молодіжної політики на якому розглядалося питання «Про інтеграцію молоді у європейський простір з метою розвитку молодіжного міжнародного співробітництва, виховання на засадах світової культури». Присутні на засіданні: члени координаційної ради, запрошений молодіжний громадський актив міста та  волонтер Корпусу Миру в Україні Білал  Ямак.

Заступник директора з виховної роботи НВК “Загальноосвітня школа  І-IІІ ступенів № 3 - колегіум” Світлана Гаращенко надала присутнім інформацію з досвіду роботи НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 3 – колегіум» у напрямку інтеграції молоді в європейський простір з метою розвитку молодіжного міжнародного співробітництва, продемонструвала виготовлені учнями відеоролики про культурні традиції Франції та Німеччини. Члени молодіжного громадського активу міста мали змогу поспілкувались з волонтером Білалом  Ямаком.

На завершення  засідання начальник управління освіти молоді та спорту Наталія Незнанова побажала присутнім випускникам успішно скласти тести під час зовнішнього незалежного оцінювання та отримати високі бали.

Провів засідання заступник міського голови Павло Кондратенко.


Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

 
Засідання координаційної ради з питань молодіжної політики


20 травня 2019 року в приміщенні навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа  І-IІІ ступенів № 3 - колегіум” відбулося розширене засідання координаційної ради з питань молодіжної політики на якому розглядалося питання «Про інтеграцію молоді у європейський простір

 з метою розвитку молодіжного міжнародного співробітництва, виховання на засадах світової культури». Присутні на засіданні: члени координаційної ради, запрошений молодіжний громадський актив міста та  волонте

р Корпусу Миру в Україні Білал  Ямак.

Заступник директора з виховної роботи НВК “Загальноосвітня школа  І-IІІ ступенів № 3 - колегіум” Світлана Гаращенко надала присутнім інформацію з досвіду роботи НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 3 – колегіум» у напрямку інтеграції молоді в європейський простір з метою розвитку молодіжного міжнародного співробітництва, продемонструвала виготовлені учнями відеоролики про культурні традиції Франції та Німеччини. Члени молодіжного громадського активу міста мали змогу поспілкувались з волонтером Білалом  Ямаком.

На завершення  засідання начальник управління освіти молоді та спорту Наталія Незнанова побажала присутнім випускникам успішно скласти тести під час зовнішнього незалежного оцінювання та отримати високі бали.

Провів засідання заступник міського голови Павло Кондратенко.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

 
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ».


Уже доброю традицією стало проведення навесні Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сузір’я талантів багатодітної родини», який проводиться щороку за ініціативи Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» з метою популяризації культурних і моральних цінностей сім’ї, відродження, збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини.

15 травня 2019 року  за сприяння відділу молоді та спорту, управління освіти, молоді та спорту міської ради,  у міському Будинку культури проведено міський фестиваль-конкурс «Сузір’я талантів багатодітної родини-2019»,  присвячений до Дня матері та Міжнародного дня сім'ї. На початку фестивалю багатодітна Смілянська родина Кравчук-Жеребові подарувала присутнім пісню «Хай живе в щасті кожна родина!»

Конкурсанти фестивалю -  діти з багатодітних та малозабезпечених сімей та діти інших соціально-незахищених категорій віком від 6 до 23 років.

Члени журі оцінювали  виступи конкурсантів за 5-ти бальною шкалою у таких номінаціях:

-         Музичне виконання;

-         Художнє та авторське виконання;

-         Вокальний жанр;

-         Хореографія;

-         Образотворче мистецтво;

-         Декоративно-прикладне мистецтво.

Після завершення конкурсу компетентне журі, до складу якого  цього року увійшли: Валерій Ярошенко – заслужений діяч культури, режисер; Вікторія Гордієнко – представник відділу культури;  Світлана Тертій – представник Будинку дитячої та юнацької творчості; Олена Кикоть – заступник директора з виховної роботи Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ;  Андрій Скляренко – організатор культурно – масових заходів для дітей Смілянського дитячого будинку – інтернату  визначило переможців у різних вікових категоріях та групах :

Хореографія :

І вікова категорія(6-9 років)

І місце -  Сумська Софія

ІІ місце – Варич Софія та Дядюша Владислав

ІІІ місце – вихованці ДНЗ № 18 «Чебурашка»: Забуранний Тимофій,

Іванова Поліна, Капінос Семен, Підгірна Злата, Хамаза Еліна, Жупінас Діана, Маслюк Олексій.

ІІ вікова категорія (10-14 років)

І місце – Федоренко Олександра

ІІ місце - Агарков Сергій

ІІІ місце – Зайцев Максим, Ліцкан Андрій


Вокальний жанр :

І вікова категорія(6-9 років)

ІІ місце – Дзюбло Антон


ІІ вікова категорія (10-14 років)

І місце – Уперенко Валерія

ІІ місце – Кравчук Анна

ІІІ місце –Адаменко Анна

ІІІ вікова категорія (15-18)

І місце – Магас Дарія

ІІ місце – Діденко Максим

ІІІ місце – Запорошенко Марія

 Художнє та авторське виконання

ІІ вікова категорія(10-14 років)

ІІІ місце – Король Анастасія та Король Нікіта, Кравчук Валерія

ІІІ вікова категорія(15-18 років)

І місце – Лисенко Олександра, Олексієнко Катерина

ІІ місце – Лисенко Олександра (вірш «Про Бога»)

 Музичне виконання

І вікова категорія (6-9 років)

ІІ місце – Варич Софія

ІІ вікова категорія (10-14 років)

І місце – Горшеніна Анастасія

ІІ місце – Котляренко Ілля

ІІІ місце – Гаркавенко Тихон

ІІІ вікова категорія (15-18 років)

І місце – Аглічева Дарина

ІІ місце –Демиденко Максим

Образотворче мистецтво

І вікова категорія (6-9 років)

ІІ місце – Ветрищ Аріна,  Діхтяренко Дар’я

ІІІ місце – Курінний Ярослав

ІІ вікова категорія(10-14 років)

І місце – Діхтяренко Владислав

ІІ місце - спільна робота: Дудник Єлизавета, Дудник Марина, Манько Вікторія

ІІІ місце – Зарічанський Арсен, Зарічанський Юрій, Хоменко Анастасія

ІІІ вікова категорія(15-18 років)

І місце – Король Василь

 Декоративно-прикладне мистецтво

І вікова категорія (6-9 років)

І місце – Педоренко Аніта, Онопрієнко Евеліна

ІІ місце – Єдалова Катерина, Шатайло  Данило

ІІ вікова категорія(10-14 років)

І місце – Хабанько Софія

ІІ місце – Бондаренко Владислав

ІІІ місце - Миненко Юлія

ІІІ вікова категорія(15-18 років)

І місце – Дмитрієва Ліана

Преможці будуть нагороджені  грамотами управління освіти, молоді та спорту та пам’ятними подарунками, їх творчі керівники – відзначені подяками управління освіти, молоді та спорту.

  

Відділ молоді та  спорту

управління освіти, молоді та спорту

Смілянської міської ради


 
Про міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи у різних сферах життя».

Громадська організація «Відкритий світ молоді» за підтримки Посольства Словаччини в Україні, з 14 по 19 квітня 2019 року  в м.Братислава проводить міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи у різних сферах життя».

Метою семінару є ознайомлення з міжнародними системами і моделями надання соціальних послуг, сучасними технологіями соціальної роботи в різних сферах життєдіяльності, ефективним міжнародним досвідом застосовування сучасних технологій у професійній діяльності соціальних працівників.

До участі у семінарі запрошуються представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, системи освіти і охорони здоров’я, інші зацікавлені спеціалісти з різних сфер соціального обслуговування населення.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару.

За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами : 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80, 093-273-11-26. 

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

 
«Великого Шевченка слово незабутнє…»

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді   та спорту 12 березня у будинку культури  відбувся   міський конкурс читців «Великого Шевченка слово незабутнє…» до 205-ї річниці   з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка.

Активну участь у Конкурсі взяли учні закладів загальної середньої освіти № 1, 2, 4, 6, 7, 10, 11, 13, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т.Сенатора”, Будинку дитячої та юнацької творчості, ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів», Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ.

За підсумками журі визначено декламаторів, які посіли призові місця, тож вітаємо  переможців:

У І віковій категорії (7-9 років):

за І місце – Карданець Катерину, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступе

нів №  13 (творчий керівник - Казімірчук   Тамара   Павлівна,   вчитель   музичного   мистецтва  загальноосвітньої    школи І-ІІІ ступенів

№ 13) та Плічко Поліну, ученицю НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум” (творчий керівник - Яковенко  Алла  Степанівна,  вчитель  початкових   класів  НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”);

за ІІ місце – Дралова Андрія, вихованця Будинку дитячої та юнацької творчості (творчий керівник - Воробйова Інна Іванівна, керівник зразкового художнього колективу Дитячий театр «Мікс» Будинку дитячої та юнацької творчості);

за ІІІ місце – Бандурка Богдана, вихованця Будинку дитячої та юнацької творчості (творчий керівник - Воробйова Інна Іванівна, керівник зразкового художнього колективу Дитячий театр «Мікс» Будинку дитячої та юнацької творчості).

У ІІ віковій категорії (10-13 років):

за І місце – Селезень Марію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творчий керівник - Симоненко Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  6);

за ІІ місце – Шульгу Анастасію, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості (творчий керівник - Воробйова Інна Іванівна, керівник зразкового художнього колективу Дитячий театр «Мікс» Будинку дитячої та юнацької творчості);

за ІІІ місце – Коцабу Анастасію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (творчий керівник - Білан Надія Іванівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2) та Гульбіщеву Юлію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творчий керівник - Симоненко Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  6).

У ІІІ віковій категорії (14-16 років):

за І місце – Ніколаєнко Софію, ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  10 (творчий керівник -  Ткаченко Юлія Валеріївна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  10) та   Нечай   Богдану,  ученицю  загальноосвітньої   школи  І-ІІІ ступенів

№  11 (творчий керівник – Шевченко Галина Василівна,  вчитель   української   мови та літератури  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  11);

за ІІ місце – Таран Марію,  ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  2 (творчий керівник – Козубенко Тетяна Михайлівна, керівник гуртка психологічного самопізнання загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  2), та Гуржій Крістіну, ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  1 (творчий керівник - Якимів Валентина Петрівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої   школи   І-ІІІ ступенів №  1);

за ІІІ місце – Номерчук Єлизавету, ученицю НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум” (творчий керівник - Іщенко Ганна Володимирівна, вчитель української мови та літератури НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”);

У IV віковій  категорії ( 17-20 років):

за І місце – Богуна Максима, учня  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів № 1 (творчий керівник - Сорочинська  Світлана  Кирилівна,   вчитель   української   мови   та літератури загальноосвітньої   школи   І-ІІІ ступенів № 1),  та Біленко Анастасію, студентку Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ (творчий керівник - Олійник Олена Леонідівна, викладач української мови та літератури Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ);

за ІІ місце – Гаган Ревеку, ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  6 (творчий керівник - Присяжна   Лілія Юріївна,  вчитель   української   мови   та    літератури   загальноосвітньої   школи   І-ІІІ ступенів №  6);

за ІІІ місце – Мотуз Анастасію, ученицю ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» (творчий керівник -  Хоруженко   Людмила   Григорівна,   викладач  української   мови та літератури  ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»;

Переможців Конкурсу буде відзначено грамотами управління освіти, молоді та спорту й пам’ятними подарунками, творчих керівників, які підготували переможців подяками управління освіти, молоді та спорту.

Відділ молоді та спорту управління  освіти, молоді та спорту

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.