Молодіжна політика
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ».


Уже доброю традицією стало проведення навесні Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сузір’я талантів багатодітної родини», який проводиться щороку за ініціативи Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» з метою популяризації культурних і моральних цінностей сім’ї, відродження, збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини.

15 травня 2019 року  за сприяння відділу молоді та спорту, управління освіти, молоді та спорту міської ради,  у міському Будинку культури проведено міський фестиваль-конкурс «Сузір’я талантів багатодітної родини-2019»,  присвячений до Дня матері та Міжнародного дня сім'ї. На початку фестивалю багатодітна Смілянська родина Кравчук-Жеребові подарувала присутнім пісню «Хай живе в щасті кожна родина!»

Конкурсанти фестивалю -  діти з багатодітних та малозабезпечених сімей та діти інших соціально-незахищених категорій віком від 6 до 23 років.

Члени журі оцінювали  виступи конкурсантів за 5-ти бальною шкалою у таких номінаціях:

-         Музичне виконання;

-         Художнє та авторське виконання;

-         Вокальний жанр;

-         Хореографія;

-         Образотворче мистецтво;

-         Декоративно-прикладне мистецтво.

Після завершення конкурсу компетентне журі, до складу якого  цього року увійшли: Валерій Ярошенко – заслужений діяч культури, режисер; Вікторія Гордієнко – представник відділу культури;  Світлана Тертій – представник Будинку дитячої та юнацької творчості; Олена Кикоть – заступник директора з виховної роботи Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ;  Андрій Скляренко – організатор культурно – масових заходів для дітей Смілянського дитячого будинку – інтернату  визначило переможців у різних вікових категоріях та групах :

Хореографія :

І вікова категорія(6-9 років)

І місце -  Сумська Софія

ІІ місце – Варич Софія та Дядюша Владислав

ІІІ місце – вихованці ДНЗ № 18 «Чебурашка»: Забуранний Тимофій,

Іванова Поліна, Капінос Семен, Підгірна Злата, Хамаза Еліна, Жупінас Діана, Маслюк Олексій.

ІІ вікова категорія (10-14 років)

І місце – Федоренко Олександра

ІІ місце - Агарков Сергій

ІІІ місце – Зайцев Максим, Ліцкан Андрій


Вокальний жанр :

І вікова категорія(6-9 років)

ІІ місце – Дзюбло Антон


ІІ вікова категорія (10-14 років)

І місце – Уперенко Валерія

ІІ місце – Кравчук Анна

ІІІ місце –Адаменко Анна

ІІІ вікова категорія (15-18)

І місце – Магас Дарія

ІІ місце – Діденко Максим

ІІІ місце – Запорошенко Марія

 Художнє та авторське виконання

ІІ вікова категорія(10-14 років)

ІІІ місце – Король Анастасія та Король Нікіта, Кравчук Валерія

ІІІ вікова категорія(15-18 років)

І місце – Лисенко Олександра, Олексієнко Катерина

ІІ місце – Лисенко Олександра (вірш «Про Бога»)

 Музичне виконання

І вікова категорія (6-9 років)

ІІ місце – Варич Софія

ІІ вікова категорія (10-14 років)

І місце – Горшеніна Анастасія

ІІ місце – Котляренко Ілля

ІІІ місце – Гаркавенко Тихон

ІІІ вікова категорія (15-18 років)

І місце – Аглічева Дарина

ІІ місце –Демиденко Максим

Образотворче мистецтво

І вікова категорія (6-9 років)

ІІ місце – Ветрищ Аріна,  Діхтяренко Дар’я

ІІІ місце – Курінний Ярослав

ІІ вікова категорія(10-14 років)

І місце – Діхтяренко Владислав

ІІ місце - спільна робота: Дудник Єлизавета, Дудник Марина, Манько Вікторія

ІІІ місце – Зарічанський Арсен, Зарічанський Юрій, Хоменко Анастасія

ІІІ вікова категорія(15-18 років)

І місце – Король Василь

 Декоративно-прикладне мистецтво

І вікова категорія (6-9 років)

І місце – Педоренко Аніта, Онопрієнко Евеліна

ІІ місце – Єдалова Катерина, Шатайло  Данило

ІІ вікова категорія(10-14 років)

І місце – Хабанько Софія

ІІ місце – Бондаренко Владислав

ІІІ місце - Миненко Юлія

ІІІ вікова категорія(15-18 років)

І місце – Дмитрієва Ліана

Преможці будуть нагороджені  грамотами управління освіти, молоді та спорту та пам’ятними подарунками, їх творчі керівники – відзначені подяками управління освіти, молоді та спорту.

  

Відділ молоді та  спорту

управління освіти, молоді та спорту

Смілянської міської ради


 
Про міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи у різних сферах життя».

Громадська організація «Відкритий світ молоді» за підтримки Посольства Словаччини в Україні, з 14 по 19 квітня 2019 року  в м.Братислава проводить міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи у різних сферах життя».

Метою семінару є ознайомлення з міжнародними системами і моделями надання соціальних послуг, сучасними технологіями соціальної роботи в різних сферах життєдіяльності, ефективним міжнародним досвідом застосовування сучасних технологій у професійній діяльності соціальних працівників.

До участі у семінарі запрошуються представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, системи освіти і охорони здоров’я, інші зацікавлені спеціалісти з різних сфер соціального обслуговування населення.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару.

За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами : 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80, 093-273-11-26. 

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

 
«Великого Шевченка слово незабутнє…»

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді   та спорту 12 березня у будинку культури  відбувся   міський конкурс читців «Великого Шевченка слово незабутнє…» до 205-ї річниці   з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка.

Активну участь у Конкурсі взяли учні закладів загальної середньої освіти № 1, 2, 4, 6, 7, 10, 11, 13, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т.Сенатора”, Будинку дитячої та юнацької творчості, ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів», Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ.

За підсумками журі визначено декламаторів, які посіли призові місця, тож вітаємо  переможців:

У І віковій категорії (7-9 років):

за І місце – Карданець Катерину, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступе

нів №  13 (творчий керівник - Казімірчук   Тамара   Павлівна,   вчитель   музичного   мистецтва  загальноосвітньої    школи І-ІІІ ступенів

№ 13) та Плічко Поліну, ученицю НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум” (творчий керівник - Яковенко  Алла  Степанівна,  вчитель  початкових   класів  НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”);

за ІІ місце – Дралова Андрія, вихованця Будинку дитячої та юнацької творчості (творчий керівник - Воробйова Інна Іванівна, керівник зразкового художнього колективу Дитячий театр «Мікс» Будинку дитячої та юнацької творчості);

за ІІІ місце – Бандурка Богдана, вихованця Будинку дитячої та юнацької творчості (творчий керівник - Воробйова Інна Іванівна, керівник зразкового художнього колективу Дитячий театр «Мікс» Будинку дитячої та юнацької творчості).

У ІІ віковій категорії (10-13 років):

за І місце – Селезень Марію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творчий керівник - Симоненко Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  6);

за ІІ місце – Шульгу Анастасію, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості (творчий керівник - Воробйова Інна Іванівна, керівник зразкового художнього колективу Дитячий театр «Мікс» Будинку дитячої та юнацької творчості);

за ІІІ місце – Коцабу Анастасію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (творчий керівник - Білан Надія Іванівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2) та Гульбіщеву Юлію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творчий керівник - Симоненко Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  6).

У ІІІ віковій категорії (14-16 років):

за І місце – Ніколаєнко Софію, ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  10 (творчий керівник -  Ткаченко Юлія Валеріївна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  10) та   Нечай   Богдану,  ученицю  загальноосвітньої   школи  І-ІІІ ступенів

№  11 (творчий керівник – Шевченко Галина Василівна,  вчитель   української   мови та літератури  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  11);

за ІІ місце – Таран Марію,  ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  2 (творчий керівник – Козубенко Тетяна Михайлівна, керівник гуртка психологічного самопізнання загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  2), та Гуржій Крістіну, ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  1 (творчий керівник - Якимів Валентина Петрівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої   школи   І-ІІІ ступенів №  1);

за ІІІ місце – Номерчук Єлизавету, ученицю НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум” (творчий керівник - Іщенко Ганна Володимирівна, вчитель української мови та літератури НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”);

У IV віковій  категорії ( 17-20 років):

за І місце – Богуна Максима, учня  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів № 1 (творчий керівник - Сорочинська  Світлана  Кирилівна,   вчитель   української   мови   та літератури загальноосвітньої   школи   І-ІІІ ступенів № 1),  та Біленко Анастасію, студентку Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ (творчий керівник - Олійник Олена Леонідівна, викладач української мови та літератури Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ);

за ІІ місце – Гаган Ревеку, ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №  6 (творчий керівник - Присяжна   Лілія Юріївна,  вчитель   української   мови   та    літератури   загальноосвітньої   школи   І-ІІІ ступенів №  6);

за ІІІ місце – Мотуз Анастасію, ученицю ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» (творчий керівник -  Хоруженко   Людмила   Григорівна,   викладач  української   мови та літератури  ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»;

Переможців Конкурсу буде відзначено грамотами управління освіти, молоді та спорту й пам’ятними подарунками, творчих керівників, які підготували переможців подяками управління освіти, молоді та спорту.

Відділ молоді та спорту управління  освіти, молоді та спорту

 
Підсумки міської виставки – конкурсу робіт дитячої та юнацької творчості «Сміла – непереможна!»


За ініціативи відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту протягом січня – лютого проводилася міська виставка – конкурс робіт дитячої та юнацької творчості «Сміла – непереможна!» до 75 –ї річниці визволення м.Сміла від нацистських загарбників.

Активну участь у Конкурсі взяли учні закладів загальної середньої освіти № 1, 4, 6, 7, 10, 11,  навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т.Сенатора”, дитячої школи мистецтв, будинку дитячої та юнацької творчості, ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів».

За підсумками журі визначено найкращі роботи, які посіли призові місця, тож вітаємо  переможців:

У І віковій категорії (7-9 років):

за І місце – Ярмоленко Тетяну, вихованку дитячої школи мистецтв;

за ІІ місце – Бондар Кіру, ученицю НВК  “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”;

за ІІІ місце – Донченко Варвару та Донченко Маргариту, вихованок дитячої школи мистецтв.

У ІІ віковій категорії (10-13 років):

за І місце – Щербину Яну, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості та Федорець Анастасію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

за ІІ місце –Пахарук Вікторію, вихованку дитячої школи мистецтв;

за ІІІ місце – Курмачову Дарину, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 та Василюк Дар’ю, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    №  10.

У ІІІ віковій категорії (14-16 років):

за І місце – Борщ Євгена, вихованця дитячої школи мистецтв;

за ІІ місце – Зімен   Іванну, ученицю  загальноосвітньої   школи І-ІІІ

ступенів №  10;

за ІІІ місце – Ясногородську Альону, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10.

У IV віковій  категорії ( 17-20 років):

за І місце – Тупіцьку Сніжану, ученицю ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»;

за ІІ місце – Пилипенко Каріну, ученицю ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів».

Переможців конкурсу підготували творчі керівники та вчителі:

- Попович Л.І., викладач художнього відділення дитячої школи мистецтв;

- Савчук О.М., викладач дитячої школи мистецтв;

- Корсунь Н.В., викладач Будинку дитячої та юнацької творчості;

- Яхненко Л.І., вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

- Коваленко Н.В., вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;

- Соловйова А.В., вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10.

Переможців Конкурсу буде відзначено грамотами управління освіти, молоді та спорту й пам’ятними подарунками; подяками управління освіти, молоді та спорту - керівників, які підготували переможців.

 Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

 
До 205 – річчя великого українського поета Тараса Шевченка

Оголошується міський конкурс юних поетів

«Тарасовими шляхами»

 Уже доброю традицією стало проведення щовесни конкурсу юних поетів Сміли «Тарасовими шляхами», метою якого є виявлення та розкриття літературних здібностей та обдарувань підростаючого покоління, підтримка творчо обдарованої молоді, вшанування пам’яті великого українського поета Т.Г.Шевченка, популяризація його творчої спадщини та утвердження духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної роботи. Цього року, коли український народ та усе прогресивне людство відзначатиме 205-річчя з дня народження великого Кобзаря, конкурс набув особливої актуальності. Запрошуємо взяти участь у конкурсі учнівську та студентську молодь.

ПОЛОЖЕННЯ

про  міський конкурс  юних  поетів  «Тарасовими  шляхами»

І. Загальні положення

Міський конкурс юних поетів  «Тарасовими шляхами» (далі - Конкурс) проводиться згідно з Законом України від 05.02.1993 № 2998-ХІІ «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України», Указу Президента України  від 13.10.2015 № 580/2015 «Про Стратегію розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» з метою виявлення літературних здібностей у дітей та молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості, розкриття її потенціалу та підтримки за сприяння міських органів виконавчої влади, поглиблення патріотичного виховання дітей та молоді та відзначення 205-ї річниці з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка.


ІІ. Мета і завдання Конкурсу

Головною  метою  Конкурсу  є  виявлення  та  розкриття  літературних  здібностей  та  обдарувань  підростаючого  покоління,  підтримка  творчо  обдарованих дітей та молоді, як  важливого  чинника  консолідації  суспільства,    національно-патріотичне  виховання дітей та молоді, вшанування 205-ї річниці з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка.

Завданнями конкурсу є:

-         виявлення та підтримка юних обдарованих літераторів;

-         виховання любові до рідного краю, родини;

-         засвоєння національної культурологічної спадщини та використання її надбань у своїй творчості;

-         стимулювання творчості юних талантів шляхом оприлюднення їхніх творів у засобах масової інформації, Інтернет – ресурсах та видання збірки «Літературна скринька».

ІІІ. Організатори Конкурсу

Організатор Конкурсу:

-  Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.

Співорганізатор Конкурсу:

-         Заклади освіти міста; заклади позашкільної освіти.

 ІV. Умови та порядок проведення Конкурсу

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу покладається на відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради. До участі в його організації та проведенні можуть залучатися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації та об’єднання громадян, благодійні фонди, меценати.

У Конкурсі беруть участь юні поети віком від 10 до 20 років, які проживають у м. Сміла та навчаються в смілянських закладах освіти.

Для участі подаються поетичні твори такої тематики: «Читаючи твори великого Кобзаря», «Рідне місто моє», «Я люблю Україну», «За мир!», «Моя сім'я», «Моя школа - найкраща», «Любов і дружба в нашому житті».

Погоджуючись на участь в Конкурсі, учасники підтверджують свою згоду на здійснення організаторами Конкурсу (його уповноваженими представниками) і/або третіми особами за завданням організаторами збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Конкурсу отриманих від учасників даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження у відповідності до Закону України від 01.06.2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап – у навчальних закладах міста – із 15 лютого до 05 березня 2019 року;

ІІ етап - міський тур (з визначенням переможців у кожній віковій категорії) проводиться із 06 до 11 березня 2019 року.

Тексти творів мають бути надрукованими 14 шрифтом, кеглем Times New Roman з полуторним міжрядковим інтервалом, подані в паперовому вигляді та на електронних носіях. Кожен твір має починатися з нового аркушу (через використання функції «розрив сторінки»). А саме: 1 рядок – ім’я та прізвище, 2 рядок – кількість повних років, 3 рядок – назва закладу освіти.

Матеріали слід надавати у файлах та пластиковому скоросшивачі, а також надіслати електронну адресу відділу молоді та спорту: smila-moloda@ukr.net

Надіслані твори не рецензуються й не повертаються.

Визначення переможців  у трьох вікових категоріях: 10-13 років, 14-16 років та 17-20 років.

Засідання журі з визначення переможців Конкурсу - 11-12.03.2019 у відділі молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.

До 15 березня підсумки проведення Конкурсу оприлюднюються.

Переможці Конкурсу можуть надалі запрошуватися для участі в міських тематичних мистецьких заходах.

 V. Нагородження та фінансування

Переможці Конкурсу визначаються  окремо в кожній віковій категорії, нагороджуються за І, ІІ, ІІІ місця грамотами управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради та пам’ятними подарунками, їх творчі керівники – подяками (грамотами) управління освіти, молоді та спорту.

Фінансування здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на реалізацію державної молодіжної політики по відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради та коштів інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

 Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.