Молодіжна політика
Юні сміляни відвідали обласне свято новорічно-різдвяної ялинки


Настала пора новорічно-різдвяних свят. Традиційно, у цей період діти пільгових категорій залучаються до святкових заходів і отримують подарунки.

24 грудня 2019 року в приміщенні Черкаського міського будинку культури ім. І. Кулика відбулося обласне свято новорічно-різдвяної ялинки для дітей соціально незахищених категорій, організоване управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Обласне свято відвідали і юні сміляни. Поїздка до Черкас відбулася за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

Свято пройшло дуже весело і цікаво, а яскравості та справжньої новорічної атмосфери додала новорічна казка – інтермедія та дитячий мюзикл «Снігова королева» у виконанні артистів

 Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради. Приємним сюрпризом для дітей стали солодкі подарунки.

Цей захід не залишив байдужим жодного з присутніх і подарував всім справжнє відчуття свята та новорічний настрій.

На згадку про поїздку діти зробили спільне фото.Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

 
Засідання молодіжного громадського активу міста

 

19 листопада цього року в приміщенні міського будинку культури відбулося засідання молодіжного громадського активу міста.

На початку засідання начальник відділу молоді та спорту Наталія Маслюк та начальник відділу культури Ірина Бобошко нагородили грамотами та пам’ятними подарунками переможців та їх творчих керівників міського конкурсу  читців «Поетична скарбниця Смілянщини» та міського конкурсу молодих талантів пленерного живопису «Осіння рапсодія».

Далі присутні ознайомилися з новообраними членами молодіжного громадського активу,  обговорювали питання щодо виборів нового голови молодіжного громадського активу міста, що відбудуться на наступному засіданні у грудні. Головний спеціаліст відділу молоді та спорту Юлія Бреус  ознайомила молодь з організацією запланованої вуличної акції «Передай свічку пам’яті» до Дня

 пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 р.р. та   молодіжними заходами, що відбудуться у грудні, а саме:

- молодіжна акція «Твоє життя в твоїх руках» до Всесвітнього дня боротьби з СНІДом;

- молодіжна акція «Іде Святий Миколай благословляти  рідний край» до Дня Святого Миколая Чудотворця.

Під кінець засідання методист методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Марина Прилуцька провела з присутньою молоддю тренінг ««Що означає бути лідером?»

 Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

 
Молодіжна вулична акція до Європейського Дня протидії торгівлі людьми «Протидій Торгівлі Людьми»


18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Тож цього дня, за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту на центральній площі міста відбулася молодіжна вулична акція «Протидій Торгівлі Людьми» з залученням молодіжного громадського активу міста. Під час акції учасники отримали інформацію про те, що 17 листопада 2005 року була підписана Конвенція Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми», розповсюджували  тематичну  друковану продукцію (брошури, буклети та плакати) серед жителів та гостей міста, залучали до акції перехожих.

По закінченню заходу студенти та учні обговорювали те, що торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, яка грубо порушує права людини.


Відділ молоді  та спорту

управління освіти, молоді та спорту

 
Всеукраїнська гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак.

 

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України  «Щодо участі у Всеукраїнській грі «СІЧ - сила і честь» імені братів Чучупак», пункту 5 Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженого  розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743 та календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2019 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 20 лютого 2019 року № 853 (зі змінами), Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м.Луцька з 03 по 06 жовтня 2019 року проводитимуть у  Черкаській  області (Чигиринський район, с.Буда, урочище Холодний Яр) Всеукраїнську гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак. З детальною інформацією про захід можна ознайомитися на офіційній сторінці у facebook за посиланням:

https:// www.facebook.com/terenivka. sich/


Відділ молоді та спорту    

  управління освіти, молоді та спорту

 
Молодіжна акція «Людина – не товар»


Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв: «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».  На жаль, через складну економічну ситуацію, високий рівень безробіття, правову необізнаність громадян з проявами торгівлі людьми зіткнулася й Україна.

Тому до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, що відзначається 30 липня, за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, сектору інформаційно-аналітичної політики міськвиконкому та Центру практичної психології та соціальної роботи відділу освіти управління освіти, молоді та спорту на центральній площі м. Сміла відбулася молодіжна акція «Людина – не товар».

Цей день відзначається  щорічно, починаючи з 2014 року, усією міжнародною спільнотою за ініціативи Організації Об'єднаних Націй.

Мета акції - підвищення рівня  поінформованості смілян про глобальну проблему торгівлі людьми, форми її прояву, групи ризику, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми (дітьми).

Організатори акції залучили до неї перехожих: висвітлювали проблему торгівлі людьми (дітьми), загострення актуальності у зв'язку із трудовою міграцією, про форми торгівлі людьми та надавали інформацію щодо захисту осіб, постраждалих від неї, пояснювали про кримінальну відповідальність, задавали питання, вивчали громадську думку шляхом анкетування, поширювали інформаційно – просвітницькі матеріали.

У юнацькому секторі центральної міської бібліотеки імені Олени Журливої розгорнуто виставку-застереження «Не стань живим товаром», де розміщено нормативно-правові документи з захисту прав громадян України, рекомендації щодо захисту прав постраждалих, адреси пунктів безоплатної правової допомоги в Україні.

 

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

Смілянської міської ради

 

 

 

 

 

 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.