Результати онлайн-конкурсу «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї – 2020»


За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту до Дня Незалежності України проводився онлайн-конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї – 2020».

За підсумками роботи журі, переможцями у окремих номінаціях онлайн - конкурсу стали:

У номінації «Образотворче мистецтво»:

ІІ вікова категорія (10-14 років):

Два І-х місця: Устенко Софія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (роботи «Графіка» та «Живопис»);

ІІ місце:  Фляк Софія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості (робота «Ми – українці») та Боюк Дарина, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 (робота «Молюся за тебе, рідна Україно!»);

ІІІ місце: Богатирьова Анастасія, учениця НВК “Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15” (робота «Наша дружня родина»).

ІІІ вікова категорія (15 - 18 років):

І місце: Корольов Василь, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 (робота «Пейзаж»).

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:

ІІ вікова  категорія (10-14 років):

І місце: Педоренко Аніта, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості (робота «Бісероплетіння»);

ІІ місце: Богатирьова Анастасія, учениця НВК “Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15” (робота «Вірні друзі»);

ІІІ місце: Богатирьова Марина, учениця НВК “Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15” (робота «Янгол охоронець»).

Переможці отримають грамоти управління освіти, молоді та спорту та пам’ятні подарунки.

Підготували переможців та учасників вчителі та творчі керівники, які будуть нагородженні подяками управління освіти, молоді та спорту, а саме:

Козова Олена Віталіївна, соціальний педагог, вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11, Коцаба Галина Іванівна, викладач образотворчого мистецтва дитячої музичної школи № 2, Опара Світлана Євгеніївна, керівник гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Будинку дитячої та юнацької творчості, Корсунь Ніна Василівна, керівник Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Перлина» Будинку дитячої та юнацької творчості, Чайка Тетяна Олексіївна, соціальний педагог  НВК “Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15”, Яхненко Людмила Іванівна, вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Вітаємо переможців онлайн – конкурсу та їх творчих керівників!

Бажаємо успіху та нових перемог!

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.