Зустріч із мужнім захисником

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності український народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба за соборність своїх земель.

Із метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 22 січня у школі №3-колегіумі для школярів 5-Б та 6-Б класів була організована  зустріч з учасником АТО Сергієм Івановичем Маньком. Діти  поділилися власними думками про події на Сході України, поставили запитання, які їх хвилювали, висловили теплі й щирі побажання. Сергій Іванович у доступній формі розповів про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність і братерство, а також щиро подякував дітям за те, що вони морально підтримують воїнів АТО своїми листами, малюнками, оберегами, адже ця підтримка є надзвичайно важливою.

Сергій Іванович наголосив, що сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Час сплинув непомітно. Майже годину діти, затамувавши подих, слухали, запитували, розповідали.  Завершилася зустріч загальним фото на пам`ять.

 Прес-центр школи №3-колегіуму

 

© Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, 2014 р. Розроблено в dioscur.