Головна / Свята, конкурси, змагання / Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт»
Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт»
Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт» вдало поєднує виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості через відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу. Цей фестиваль проводиться у місті вже кілька років поспіль і встиг стати одним з найулюбленіших спортивних змагань школярів.
24 травня 2017 року на стадіоні «Юність» (директор Баєв С.М.) та на базі Смілянській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5 (директор Остапенко В.П) відбулися означені змагання, які зібрали понад 60 учасників із 5 міст та районів області. Наше місто представляла команда Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 (директор Підмогильна В.М.).
Учасників дійства вітали начальник Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Саприкіна А.В., начальник освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Незнанова Н.О.
Учні шкіл мали можливість продемонструвати свої знання з історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху, зокрема знання героїчних сторінок українського козацтва, історичних персоналей, особливостей побуту, одягу, традицій та взяти участь у спортивних змаганнях із "човникового" бігу, стрибків у довжину з місця, через скакалку, перетягування каната, тощо.
У вирі спортивної боротьби переконливу перемогу і почесне право представляти Черкаську область на Всеукраїнському етапі змагань виборола команда з м.Умань, срібним призером випробувань стали учні Жашківського району, а на третьому місці, за рішенням суддів - команда школи №11 (учитель фізичної культури Гончаренко Н.С).
Переможців фестивалю нагородили кубками, медалями, та грамотами.
Вітаємо призерів та бажаємо майбутніх перемог!
Методист МК Н.М. Щербина.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)