Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / «Наша перша» – знову перша!
За результатами обласних змагань із Спортивних ігор "Старти надій" за програмою ХХІІІ обласних комплексних навчально-виховних заходів серед школярів у 2017 році, які відбулися 19 травня у м. Городище, команда Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Гайдай І.Б.) стала переможцем (обійшовши команди м. Черкас та Городищенського району, набравши найбіл
ьше 45 очок). Команду підготували вчителі фізичної культури школи Левченко А.М., Александров О.М., Сущенко Є.Л. До цієї події школа йшла наполегливо. Протягом останніх 3-х років команда займала призові місця в означених змаганнях.
Вітаємо переможців та бажаємо майбутніх перемог на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у м. Луцьку, 14-16 червня.
Методист МК Н.М.Щербина
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)