Головна / Свята, конкурси, змагання / День вишиванки – національне свято
День вишиванки – національне свято
З давніх давен в Україні вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Так склалос
ь, що в Україні вишиванка також символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок. Про ці чотири елементи йдеться в багатьох національних піснях. Вишита сорочка настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країні влаштовуєтеся свято – день вишиванки.
18 травня, у День вишиванки, українці знову зібрались разом на площах своїх міст, одягнуті у національні українські сорочки. Яскраво та цікаво пройшов цей день і у школі №3-колегіумі. Учні та вчителі прийшли до школи, одягнуті у вишиванки, щоб вкотре висловити повагу до народних традицій. Цього дня в усіх класах були проведені народознавчі години, на яких і учні, і вчителі розповідали про історію, українську символіку, а також про особливості вишиванок у різних регіонах України. Було також проведено святкову лінійку та флешмоб, у якому взяли участь більше ста учнів 5-11-х класів. Також колектив школи-колегіуму взяв участь у загальноміському святі та флешмобі, який пройшов на центральній площі міста.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)