Головна / Шкільна бібліотека / Читати - це круто!
Читати - це круто!
Місячник шкільної бібліотеки — час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, веселих пригод і нових літературних відкриттів; свято тих, хто любить читати, багато знати.
По-особливому цікаво першокласникам: нові відчуття, нові зустрічі, нові враження. У школі №3-колегіумі після екскурсії до шкільної бібліотеки та посвяти у читачі із врученням медалей «Юний читач», відбулися подорожі-екскурсії до центральної дитячої бібліотеки. Учні 1-А класу дізналися багато нового про українську книгу, стали учасниками цікавої літературної гри. Всі погодилися, що читати - це круто, а захоплююча зустріч дитини із книгою здатна запалити у ній вогник любові до читання.
Колегіанти 1-Б класу зустрілися з найулюбленішими книжками, казковими героями, подорожували по «Книжковій країні». Дивлячись з яким захопленням маленькі учні 1-Б класу розглядають яскраві книжкові полиці, гортають цікаві книжки, хочеться вірити в те, що наші учні подружаться з книгою та зрозуміють, що книгу не замінить будь-який, навіть наймодніший, гаджет. Адже діти, які читають, стануть дорослими, які думають.
Любов Полівенко,
завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)