Головна / Свята, конкурси, змагання / Ми – українці
Ми – українці
Одними із найулюбленіших свят у початковій школі є родинні. І це зрозуміло, адже всі ми - народ України, який складається з родин, великих і малих, працьовитих та дружних.
Таке свято на тему: «Моя країна – Україна» відбулося у 3 – А класі.
До свята учні готувалися заздалегідь: самотужки виготовили стилізовану карту України у техніці торцювання; для оформлення залу, разом з батьками, придбали кульки, прапорці; підготували вишиванки, а дівчатка ще й заквітчали свої голівки чудовими віночками.
Школярики дорогих гостей зустрічали хлібом-сіллю, декламували вірші, співали пісні про рідний край, показали знання народних прислів’їв, відгадали вікторину, усмішками веселили присутніх, змагались з батьками у конкурсі на знання народних символів України, пограли у цікаву гру.
Протягом свята прозвучали нотки урочистості і гордості, радості, смутку і вдячності, щастя і надії на майбутнє. Промінець добра і любові торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей.
Традиції нашого народу – це та історія, яка живить і єднає нас. Тож любімо Україну, пишаймося нею та пам’ятаймо скрізь, що ми – українці: свободолюбивий, гостинний і добрий народ.
Степаненко Т.А. , вчитель 3 – А класу
Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-
гімназія імені В.Т.Сенатора»
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)