Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Вечорниці на Андрія
13 грудня учні школи №3-колегіуму відсвяткували свято Андрія Первозванного, яке є одним з найулюбленіших народних свят. Стародавня його назва «Калита». У гарно прибраному залі зібралися хлопці і дівчата на вечорниці до господаря та господині, які приготували смачні українські страви. Кожен клас готував номери художньої самодіяльності у національному стилі. Господиня разом з дівчатами «пекла калиту», а господар тим часом проводив різноманітні конкурси: «Затанцюй гопак», «Заспівай пісню», «Дізнайся про свою долю», «Конкурс з чобітками», «Обери кухлик»…
Граючись, не помітили, як збіг час та й спеклася калита. Хлопці, підстрибуючи, намагалися її вкусити. Того, в кого не виходило, господарі обмазували сажею. Всі присутні скуштували Калити та поділилися незабутніми враженнями.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)