Головна / Свята, конкурси, змагання / Свято в дитсадочку
Свято в дитсадочку
Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися у дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Свято – це прекрасний привід впустити у свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.
19 грудня у закладі дошкільної освіти №12 «Ромашка» пройшло свято, присвячене Дню Святого Миколая - покровителя всіх мандрівників і дітей.
До цього дня батьки та вихователі прикрасили святково групи, тож на малят чекала у садочку справжня казка. Дітки радо поринули у справжнє чарівне дійство, бо до них завітав сам Святий Миколай, щоб привітати усіх малят і дорослих зі святом. Цієї зустрічі діти чекали з нетерпінням, адже Миколай приносить малятам подарунки та ласощі. На святі дзвінко лунали пісні про Миколая, колядки. Миколай привітав усіх присутніх зі святом і роздав подарунки.
Адміністрація та батьківський комітет закладу дошкільної освіти №12 «Ромашка» висловлює щиру подяку професійному, дружньому колективу школи № 11 за добре підготовлену та цікаво проведену зустріч дітей нашого дошкільного закладу зі Святим Миколаєм .
Н.Саганенко, директор закладу
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)