Головна / Форми роботи професійної спільноти / Навчаються керівники закладів дошкільної освіти
Навчаються керівники закладів дошкільної освіти
Питання «Управління освітнім процесом у закладах дошкільної освіти у контексті сучасних змін» розглянуто на семінарі-практикумі керівників закладів дошкільної освіти, проведеного 15 лютого на базі дошкільного навчального закладу №1 «Дружба», завідувач Євдокимова М.С.
У ході семінару-практикуму його учасники у формі тренінгу та практичної роботи шукали шляхи управління освітнім процесом у закладах дошкільної освіти у контексті сучасних змін та ознайомилися із досвідом роботи дошкільного навчального закладу №1 з означеного питання.
Цікавою і змістовною була «Зустріч в «Інтелект-кафе», перегляд якої запропонував заклад для гостей – завідувачів закладів дошкільної освіти міста. Представила означену інноваційну форму методичної роботи щодо підвищення майстерності педагогічних працівників вихователь-методист цього закладу – Шалигіна Н.Є.
Семінар-практикум став ще одним кроком до підвищення професійної компетентності керівників закладів дошкільної освіти.
Прес-центр управління освіти. молоді та спорту
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)