Головна / Свята, конкурси, змагання / Зимова першість міста із шахів
Зимова першість міста із шахів
17.02.2017 на базі навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» відбулися змагання «Зимова першість м.Сміли із шахів» серед дітей шкільного віку закладів загальної середньої освіти міста.
Як повідомив головний суддя змагань, керівник шахового гуртка «Вертикаль» Будинку дитячої та юнацької творчості Карчевський А.А., у змаганнях взяли участь 34 кращих гравців шкіл міста та району.
Дякуємо адміністрації навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» та депутату Смілянської міської ради Федуну В.В. за сприяння у проведенні означеного заходу.
Переможцями означених змагань стали:
Діти молодшого шкільного віку:
- Карпань Мирослава, ЗОШ №1;
- Мельник Вікторія, ЗОШ №1;
- Гвоздик Назар , ЗОШ №10.
Діти віком до 10 років:
- Волошина Вероніка, гімназія ім.. В.Т. Сенатора;
- Коломієць Дарина, НВК «Ліцей-школа «Лідер»;
- Панасенко Констянтин, гімназія ім.В.Т.Сенатора.
Діти віком старші 10 років:
- Безсонна Поліна, НВК «Ліцей-школа «Лідер»;
- Лихолай Анатолій, Костянтинівська ЗОШ;
- Федун Валерія, НВК «Ліцей-школа «Лідер».
Н.Щербина, методист методичного кабінету
Анонс тижня
09.05.2025 - тематичні заходи до Дня Європи (заклади освіти)
08.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2012-2013 рр.н. (чотириборство) (м. Черкаси)
10.05.-11.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та дорослих (м. Черкаси)
13.05.-14.05.2025 - участь команди юнаків 9-11 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у IV етапі змагань з футзалу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (місто Черкаси)
15.05.2025 - тематичні заходи до Дня вишиванки (заклади освіти)
16.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому обласному турнірі з дзюдо (селище Драбів)
16.05. - 18.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча (місто Умань)