Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Молодіжна політика / Підготовка до Великодня У ЦППРК
Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Існує безліч повір’їв і застережень на Великдень. Дотримуючись їх, усе бажане здійснюється.
6 квітня 2018 року в ДНЗ «Смілянський ЦППРК» відбулася тематична лінійка, яку підготувала група №17 та класний керівник Собчук Ірина Олександрівна. Учні розповідали про традиції великого свята, про існуючі повір’я, пов’язані з ним та навчили присутніх, як і чим наповнити Великодний кошик.
З Великоднем пов’язано безліч вірувань та застережень. Та самими приємними і смачними є їстівні символи свята – смачна паска, яйця, м'ясо, ковбаса і ще багато смачненького.
В Христове Воскресіння всюди чути привітання - «Христос воскрес!» – «Воістину воскрес!».
За інформацією
ДНЗ «Смілянський ЦППРК»
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)