12 Квітень 2018, 16:44

Профорієнтаційний квест «Світ робітничих професій»

12 квітня у Державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбувся профорієнтаційний квест «Світ робітничих професій» для учнів загальноосвітніх шкіл м.Сміла,  Смілянського і Кам’янського районів. До заходу долучилися  роботодавці та представники Смілянського міськрайонного  центру зайнятості.

Гостям навчального закладу було запропоновано пройти ігровий квест, який налічував 11 станцій, кожна з якої символізувала робітничу професію. Випускники шкіл з цікавістю брали участь у квестах, змагалися з педагогічними працівниками та учнями у спритності оформлення страв, ліпленні вареників, сервіровці столу, у визначенні металообробних та будівельних інструментів, інтелектуальних та спортивних змаганнях.

На заключному етапі  квесту учні зібрали пазл із професіями, які користуються попитом на ринку праці. Кожен етап профорієнтаційного квесту  захоплював інтерактивними вправами, іграми та  цікавими завданнями.

За результатами заходу учні загальноосвітніх шкіл отримали безліч позитивних емоцій та корисної інформації, яка допоможе зробити правильний вибір у житті. Усі учасники були нагороджені дипломами та смачними подарунками.

За інформацією НДЗ «Смілянський ЦППРК»