25 Квітень 2018, 11:05

Молодіжна екологічна акція «Зробимо Україну чистою»

21 квітня 2018 року у м.Сміла  відбулася молодіжна екологічна акція «Зробимо Україну чистою». Це - наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально – екологічна  акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.  «Зробимо Україну чистою!» - це частина міжнародного проекту «Lets Do It World», який об’єднав вже більше ста країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети.  Метою акції є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

Міську акцію організував  відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту міської ради, яка щорічно проводиться в квітні до Дня довкілля та стала вже   традиційною.  В акції активну участь взяли:  начальник управління освіти, молоді та спорту Незнанова Н.О., начальник відділу молоді та спорту Маслюк Н.С., головний спеціаліст відділу молоді та спорту Бреус Ю.В., молодіжний громадський актив міста, учні та вчителі загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 1, 2, 3, 4, 6, 10,  навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т.Сенатора”.  В цей день учасники акції прибирали нижню частину  парку, територію біля Обеліску Слави й Братської могили, садили молоді саджанці верби біля озер.

Таким чином, долучившись до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!»,  активна молодь нашого міста зробила свій внесок у благоустрій Сміли.

У акції взяли участь більше 50 осіб.

Організатори вдячні всім, хто,  проявивши  високу громадянську позицію та екологічну свідомість, долучився до акції.

 Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту