Головна / Свята, конкурси, змагання / НЕЗАБУТНІ СПОГАДИ
НЕЗАБУТНІ СПОГАДИ
19 квітня в Києві стартував ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Майже 1200 обдарованих дітей зібралося у Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ», і серед них я, Дар’я Кобилко, учениця 10 класу школи №3-колегіуму.
Після реєстрації, всіх учасників запросили на урочисте відкриття конкурсу-захисту. Там нас привітали прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, які порадили продовжувати наші дослідження та здобувати ще більше нових перемог. Цікавою несподіванкою була зустріч із французьким лауреатом Нобелівської премії з фізіології і медицини 2011 року Жюлем Оффманом. Урочисте відкриття конкурсу-захисту оголосив президент Малої академії наук Станіслав Довгий. Кожного дня для нас готували щось нове, цікаве та незвичайне, що допомогло б пройти всі випробування.
Наступного ранку ми вирушили на дуже мотивуючу конференцію з Жюлем Оффманом і у нас навіть була можливість поставити йому питання. Після цього ми мали тренінг з відомим психологом та коучем Аллою Клименко, яка розповіла, як не здаватися після поразки, а впевнено йти вперед. У ході конкурсних випробувань, ми виконували різні вправи, намагалися познайомитися з багатьма новими людьми та відкрити для себе щось незвичайне.
Після мотиваційних розмов наступного дня ми вирушили на контрольну роботу. І найтяжчим у цей день, як мені здалось, було очікування результатів. Ми вже сто разів встигли подумати про те, що було правильним, а що ні. І нарешті, дочекавшись результатів всіх секцій, ми відправились у наш санаторій, де готувались до захисту.
Наступного ранку у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка розпочався конкурс-захист. Під час цього змагання я дізналась багато чого нового та цікавого, адже кожен учасник намагався здивувати нас. Наприклад, у моїй секції фольклористики, співали забавлянки, відтворювали старовинні обряди з весіль і навіть танцювали.
Після захисту нас запросили до актової зали для нагородження. Там нам вручили медалі та квитки на урочисте закриття, яке відбулося у Жовтневому палаці, у самому центрі Києва. Ведучим заходу був Олександр Педан, який розрядив хвилюючі моменти жартами. Організатори також зробили сюрприз для всіх учасників конкурсу-захисту, запросивши сучасний електронний музичний гурт “ONUKA”. Під гучні оплески Станіслав Довгий оголосив закриття ІІІ етапу конкурсу- захисту Малої академії наук.
Переживання та хвилюючі очікування залишились позаду. А попереду – велике бажання досягти нових успіхів і перемог. Адже удосконаленню немає меж! І немає меж моєї вдячності Жанні Володимирівні Шевченко, вчителю української мови та літератури школи №3-колегіуму, яка допомогла мені підготуватись до конкурсу та здобути таку бажану перемогу. Я також дуже вдячна всім учителям школи та директору Тетяні Анатоліївні Карло, які завжди підтримують нас, надихають на досягнення та успіхи!
Кобилко Дар’я,
переможниця Всеукраїнського
конкурсу-захисту МАН
Анонс тижня
18.11-22.11.2024 - участь команд ЗЗСО у ІІ етапі (міський) проєкту "Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу (м. Сміла)
19.11.2024 – олімпіада з хімії (школа №11)
19.11.2024 - тематичні заходи з нагоди 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну (заклади освіти)
21.11.2024 - тематичні заходи до Дня Гі́дності та Свобо́ди (заклади освіти)
21.11.2024 – олімпіада з екології (школа №11)
21.11-24.11.2024 - участь вихованців клубу "Енергія 2023" у Чемпіонаті України (Дитяча Ліга) серед юнаків та дівчат 2012 р.н. і молодші сезону 2024-2025 року (с. Андріївка, Львівська обл.)
22.11.2024 - ХV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка (школа №7)
22.11.2024 - тематичні заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років (заклади освіти)
23.11.2024 - олімпіада з географії (школа №11)