Головна / Молодіжна політика / Терновий вінець Чорнобиля
Терновий вінець Чорнобиля
«Чорнобильський вітер по душах мете, чорнобильський пил на роки опадає, годинник життя
безупинно іде… Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає» - такими словами розпочали лінійку – реквієм «Терновий вінець Чорнобиля» учні ДНЗ «Смілянський ЦППРК», присвячену Міжнародному дню пам'яті про чорнобильську катастрофу.
Чорних дат в історії людства немало. Найстрашніше, що усіх спіткало, – це вибух на Чорнобильській АЕС. Вже минуло 32 роки, але скільки б часу не пройшло, слово «Чорнобиль» полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.
У бібліотеці навчального закладу оформлена тематична поличка «Біль і трагедія Чорнобиля». Всі бажаючі мали змогу переглянути книжкову виставку та ознайомитися з літературою про страшну трагедію.
У цей день, поклавши квіти до пам’ятника, учні схилили голови в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії.
Двадцять шосте квітня – День скорботи.
Зранку скромних квітів я знайду.
І на знак журливої турботи
До могил засмучених піду.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)