Головна / Молодіжна політика / Захищене і здорове покоління
Захищене і здорове покоління
Із нагоди Всесвітнього Дня охорони праці в ДНЗ «Смілянський ЦППРК» пройшли заходи під девізом «Захищене і здорове покоління».
З метою обговорення проблем запобігання нещасних випадків та професійних захворювань, інженер з охорони праці провів лекцію для працівників навчального закладу. Також була здійснена перевірка з виконання вимог з охорони праці в кабінетах, лабораторіях, майстернях, відповідність спортивного обладнання, куточків з охорони праці, аптечок встановленим нормативам.
У бібліотеці закладу оформлено тематичну поличку «Охорона праці – запорука життя» з питань безпеки праці та особистої обережності на виробництві й у побуті.
З метою сумлінного дотримання правил безпеки життєдіяльності, для учнів були проведені виховні заходи: бесіда з юристом про забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці; конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей»; перегляд презентацій «Правові основи охорони праці».
Необхідно пам'ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві — це запорука збереження здоров'я та життя.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)