Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Знову переможці!
За підсумками огляду конкурсу на кращий стан навчально - спортивної та фізкультурно - оздоровчої роботи у дитячо- юнацьких спортивних школах та дитячо-юнацьких клубах фізичної підготовки системи освіти Черкаської області у 2017 році, Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа „Олімп“ (директор Коломієць В’ячеслав Анатолійович) нагороджена почесною грамотою Черкаського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти України за І місце серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Вітаємо переможців! Зичимо майбутніх перемог! Так тримати!
Н.Щербина, методист методичного кабінету
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
