Головна / Молодіжна політика / Акція «Я – українець і цим пишаюсь!»
Акція «Я – українець і цим пишаюсь!»
23 серпня Україна відзначає державне свято, присвячене одному з державних символів України - День Державного Прапора України, адже саме 23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради.
Учні та педагогічні працівники ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів», студенти та викладачі Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ взяли активну участь в урочистому внесенні 100-метрового полотнища Державного Прапора України. Поява такого прапора викликала неабияке піднесення у смілян. Люди вигукували: „Слава Україні!”, Героям слава!” і „Герої не вмирають!”.
Також, молодіжний громадський актив міста взяв участь у молодіжній акції «Я українець, і цим пишаюсь!», яку організував відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту. Перехожі були зацікавленні заходом та охоче залишати свої привітання з Державного Прапора України та Днем незалежності України. Діти дошкільного віку отримали в подарунок повітряні кульки жовтого та блакитного кольорів.
Бажаємо нашій Україні щастя, добробуту та мирного неба!
Відділ молоді та спорту
управління освіти, молоді та спорту
міської ради
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)