29 Жовтень 2018, 17:09

Міські змагання з настільного тенісу

18 жовтня у приміщені ЦППРК проведено змагання з настільного тенісу у залік ХХІV комплексних навчально-виховних заходів серед школярів м. Сміла.  Кожна школа представила команду: 2 юнаки і 1 дівчина. Учні показали гарну гру. Вони гідно боролися за призові місця.

То ж серед дівчат І місце посіла  - Жаркова  Каріна (ЗОШ №12 ); ІІ місце – Зінченко Анастасія (ЗОШ №1); ІІІ місце – Коломієць Дар’я (гімназія ім. В.Т. Сенатора).
Серед хлопців І місце здобув  Цьома Іван (ЗОШ № 11); ІІ місце – Голубець Богдан (ЗОШ № 12); ІІІ місце -  Марков Данііл (ЗОШ №12 ). Всі вони є вихованцями  Будинку дитячої та юнацької творчості, тренер Цьома Світлана Георгіївна. У командному заліку переможцями стали: команда школи №12 - І місце; школи №11 – ІІ місце; гімназії імені В.Т. Сенатора – ІІІ місце.
Завдяки підтримки управління освіти молоді та спорту,   Цьомі С.Г. (БДЮТ), Тучинському А.Ф.(гімназія),  переможцям вручено медалі та грамоти.
Комфортні умови для проведення змагань створив  директор ЦППРК Дякон В.М. Вдало справилися із суддівством Цьома С.Г., Курінна А.О.
За підсумками змагань Жаркова  Каріна, Зінченко Анастасія, Цьома Іван, Голубець Богдан представляли місто на обласних змаганнях в Умані і посіли четверте місце.