Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Форми роботи професійної спільноти / Сучасні підходи до викладання фізичної культури в умовах Нової Української школи
«Маленькі команди можуть створювати великі речі». Цей вислів став епіграфом міського семінару-практикуму вчителів фізичної культури, що об’єднав педагогів Сміли у школі-родині №15
. Фізкультурна галузь є пріоритетною у концепції Нової Української Школи, адже найвища цінність суспільства – здорова дитина, здатна працювати в команді. Тому провідною темою семінару було обрано командні технології на уроках фізкультури та використання нестандартного обладнання для мотивації учнів.
Методист методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Щербина Н.М. презентувала учасникам освітні вимоги до викладання предмета у відповідності з сучасними тенденціями. Вчителі фізичної культури школи-родини №15 Цибко О.Л. та Чайка Т.О. провели спортивний квест, що став справжнім азартним змаганням між командами педагогів. Змагання «Туристична павутинка», «Повітряний більярд», елементи рефлексії «Спорт для розвитку інтелекту» стали одночасно і викликом для вчителів і емоційним святом.
Заступник з навчально-виховної роботи Криворучко М.В.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)