Головна / Форми роботи професійної спільноти / Засідання клубу молодих вчителів
Засідання клубу молодих вчителів
До свого кращого уроку
вчитель готується все життя.
В.Сухомлинський
Відомим є той факт, що педагогічна діяльність може здійснюватися у різних формах, серед яких особливе місце відводиться уроку .
Досвіт переконує, що урок – надзвичайно багатогранний процес педагогічної діяльності, який виконує інтегруючу роль, оскільки відображає та поєднує такі його компоненти: мету, зміст, методи, засоби навчання, взаємодію вчителя і учнів.
03.12.2018 на базі навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» відбулося засідання клубу молодих вчителів на тему «Методична скарбничка молодому вчителю». Розпочалося засідання клубу вступним словом його керівника - Олійник Г.М. Вона ознайомила присутніх із планом роботи засідання, провела анкетування.
Методист методичного кабінету Івченко Л.А. сконцентрувала увагу на методичних рекомендаціях щодо складання поурочного плану, провела діагностику «Дерево професійного зростання».
У рамках зустрічі психологом центру практичної психології та соціальної роботи Коломійцем Р.С. проведено фрагмент тренінгового заняття з теми "Ефективне спілкування". Учасники обговорили поняття "спілкування", "комунікаціЇ", значення для спілкування внутрішньо особистих комунікацій. Взяли участь у практичних вправах "Мої ідентичності", "Битва за апельсин".
Засідання пройшло цікаво і плідно.
Прес-центр методичного кабінету
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)