Головна / Форми роботи професійної спільноти / Новий формат проведення уроків фізкультури.
Новий формат проведення уроків фізкультури.
29.01.2019 на базі Смілянської школи І – ІІІ ступенів №1 відбувся семінар – практикум учителів фізичної культури щодо впровадження у навчальний процес закладів освіти проекту Всеукраїнського багатоетапного спортивно-масового заходу «Cool Games» (круті ігри). З вітальним словом до присутніх звернулася директор закладу Гайдай І.Б. та ознайомила з новими досягненнями кафедри вчителів фізичної культури, зміцненням спортивної бази.
Учитель фізичної культури Левченко А.М. презентував відео та фотозвіт щодо участі шкільної команди у Всеукраїнському етапі гри у м. Києві та проінформував, що важливим елементом гри «Cool Games» є той факт, що вона не потребує спеціальної підготовки, а має на меті популяризувати фізичну культуру у закладах загальної середньої освіти. Це новий модернізований формат проведення уроків фізичної культури, щоб зробити їх цікавими та привабливими для наших учнів. Вчителі мали змогу ознайомитися з методикою проведення означеної гри та практично опрацювати навчальні елементи, естафети, етапи та суддівство.
Про суддівство та завдання щодо підготовки до міських змагань повідомив тренер з баскетболу будинку дитячої та юнацької творчості Петренко І.В.
Дякуємо всім за цікавий і повчальний захід. Надіємося що отримані знання вчителі фізичної культури застосують у подальшому в своїй роботі.
Методист МК Щербина Н.М.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)