Головна / Форми роботи професійної спільноти / «Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя…»
«Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя…»
Напередодні 30-річчя з Дня виведення військ з Афганістану на базі Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, у рамках проведення семінару-практикуму вчителів предмета «Захист Вітчизни» на тему «Військово-патріотичне виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Батьківщини», відбулася зустріч із учасниками війни в Афганістані Біндусом Є.І., Штурхацьким В.П., Григор’євим В.О., Хівренком В.В., Ткаченком В.М., Цибком О.Л. Перед учасниками заходу з привітальним словом виступила директор школи Т.В. Бондаренко. Учні молодших класів, в образі янголяток, привітали учасників із Днем Святого Валентина та вручили подарунки. Із презентацією та захистом проекту «Добре діло» Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») – «Я українець, і це звучить гордо!» у номінації музейна справа виступили учасники рою «Патріоти України». Під час літературно-музичної композиції, підготовленої вчителями предмета «Захист Вітчизни» Пастушенком С.С. та Протас Г.М., своїми спогадами поділились полковники Штурхацький В.П. та вчитель-пенсіонер школи №10 Біндус Є.І. Свої пісні під гітару подарували вчитель музики Пітенко О.Ф. та учасник війни в Афганістані підполковник Цибко О.Л. Учасників заходу вразило задушевне виконання віршів на військову тематику учнями школи, які супроводжувалися документальними фактами, відео-уривками та піснями про війну, яка тривала понад дев’ять років і забрала понад 3 400 життів українців. Зі сльозами на очах присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Ще довго не стихали спогади ветеранів про обірване життя побратимів. З болем і смутком пригадали колишнього вчителя предмета «Захист Вітчизни», учасника війни в Афганістані, наставника молоді, прекрасну людину, вірного друга і колегу Володимира Протаса, якому в цьому році виповнюється 10 років з дня трагічної смерті.
Надія Щербина, методист методичного кабінету
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)