Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Форми роботи професійної спільноти / Щоб навчання дітей було цікавим
У рамках місячника педагогічної майстерності 25 лютого компанією «Intboard» за участю керівника проекту «Інтерактивні технології в освіті» Людмилою Ігнатенко та спікера Анатолія, у місті проведено тренінг «Освітній інтерфейс інтерактивної дошки: дидактичні можливості».
У тренінгу взяли участь вчителі всіх закладів загальної середньої освіти, які вправлялися у використання інтерактивної дошки у практичній діяльності. Здобуті знання під час тренінгу допоможуть педагогічним працівникам нашого міста удосконалювати освітній процес, робить його більш цікавим та спрямованим на розвиток творчих здібностей школярів.
Прес-центр методичного кабінету
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)