Головна / Молодіжна політика / Всеукраїнська гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак.
Всеукраїнська гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак.
Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України «Щодо участі у Всеукраїнській грі «СІЧ - сила і честь» імені братів Чучупак», пункту 5 Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743 та календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2019 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 20 лютого 2019 року № 853 (зі змінами), Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м.Луцька з 03 по 06 жовтня 2019 року проводитимуть у Черкаській області (Чигиринський район, с.Буда, урочище Холодний Яр) Всеукраїнську гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак. З детальною інформацією про захід можна ознайомитися на офіційній сторінці у facebook за посиланням:
https:// www.facebook.com/terenivka. sich/
Відділ молоді та спорту
управління освіти, молоді та спорту
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)