Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / ГІМНАЗИСТИ ПОБУВАЛИ НА КНИЖКОВОМУ ФЕСТИВАЛІ
У Черкасах на ІІІ книжковому фестивалі побувала група гімназистів із учителями української мови і літератури - Наталією Петрівною Лісовою та Валентиною Вікторівною Калюжною. Тема "Перехрестя культур" привернула увагу кращих українських видавництв, письменників, громад
Прес-центр гімназіїських діячів. Під час фестивалю відбулись лекції та майстер-класи, зустрічі з авторами, презентації книг, автограф-сесії, концерти. Гімназисти зустрілися із митцями всеукраїнського масштабу: письменником Сергієм Жаданом та видавцем Іваном Малкóвичем. Для кабінету української мови і літератури було придбано книги різних жанрів сучасних українських авторів.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)