Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Молодіжна політика / Молодіжна вулична акція до Європейського Дня протидії торгівлі людьми «Протидій Торгівлі Людьми»
18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Тож цього дня, за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту на центральній площі міста відбулася молодіжна вулична акція «Протидій Торгівлі Людьми» з залученням молодіжного громадського активу міста. Під час акції учасники отримали інформацію про те, що 17 листопада 2005 року була підписана Конвенція Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми», розповсюджували тематичну друковану продукцію (брошури, буклети та плакати) серед жителів та гостей міста, залучали до акції перехожих.
По закінченню заходу студенти та учні обговорювали те, що торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, яка грубо порушує права людини.
Відділ молоді та спорту
управління освіти, молоді та спорту
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)