Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / Новини із школи
15 жовтня, у рамках проведення місячника шкільних бібліотек, у бібліотеці навчального закладу був проведений день бібліотворчості «Читаємо. Малюємо. Граємо». В ньому взяли участь учні 4 класу, які познайомилися із новою книгою Ольги Пилипенко «Суперхвіст», створили до цієї казки яскраві їлюстрації та пограли у гру за змістом книги «Хто швидше?». Учні переглянули тематичну виставку нової літератури «Книжкова алея» та змагалися у грі в шашки.
18 жовтня у бібліотеці проведено бібліотечний урок «Діти. Книга. Бібліотека», під час якого учні 5 класу познайомилися з історією виникнення книги, створенням бібліотек в Україні, повторили правила поводження з книгою та подивилися відеосюжет про виготовлення книжок на сучасній фабриці. Діти позмагалися також у вікторині «Книги читати – усе знати».
Прес-центр школи №13
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)