Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / Посвята в читачі
Місячник шкільної бібліотеки — час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто любить читати, багато знати. Це дні веселих пригод і літературних відкриттів.
По-особливому цікаво було першокласникам школи №3-колегіуму: нові відчуття, нові зустрічі, нові враження. Учні перших класів завітали до шкільної бібліотеки, де на них чекала Королева книг. Вона розповіла багато цікаво про книги, шкільну бібліотеку. Учні із задоволенням відгадували загадки за казками, грали в ігри, декламували вірші та вивчали прислів’я про книги, читання, після чого пройшла урочиста церемонія посвяти першокласників у читачі.
Після вручення медалей та екскурсії по «Книжковій країні» діти зрозуміли, що читати – це круто!
Любов Полівенко,
завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)