Головна / Форми роботи професійної спільноти / Осучаснення роботи бібліотеки через підвищення професійної майстерності бібліотекарів
Осучаснення роботи бібліотеки через підвищення професійної майстерності бібліотекарів
Бібліотекар – перший вісник краси і знань
Микола Реріх
Концепція Нової української школи визначає нові ролі бібліотеки, як складової сучасного освітнього простору. Це в свою чергу вимагає розвитку професійних компетентностей шкільних бібліотекарів та оновлення підходів до діяльності шкільної бібліотеки.
30 жовтня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 проведено семінар - практикум шкільних бібліотекарів з теми «Осучаснення роботи бібліотеки через підвищення професійної майстерності
бібліотекарів». Розпочався семінар вступним словом методиста з бібліотечних фондів Олійник Г.М. Вона довела до відома нові нормативні документи щодо роботи шкільних бібліотек; ознайомила з навчально - методичними матеріалами інноваційного проекту «Освітній ресурс НУШ» - «Читання без меж».
Чорноморець В.М., бібліотекар школи №10, презентувала електронний журнал- інновацію «Бібліотечний вісник».Бібліотекарі навчально-виховних комплексів школи №3-колегіуму та ліцею-школи «Лідер» (Полівенко Л.Д. та Плотнікова О.В.), які проходили курсову перепідготовку на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», ознайомили присутніх з інноваціями у роботі шкільних бібліотек.
Практичною частиною семінару було створення та використання у роботі шкільної бібліотеки QR-кодів. Бібліотекар школи №4 Бондаренко Л.Р. ознайомила присутніх з тим, що таке QR-код, як його створити та де можна використати у роботі. Всі учасники семінару навчилися створювати QR-коди.
Шкільні бібліотекарі отримали корисну інформацію. Семінар пройшов змістовно і цікаво. Семінар-практикум став ще одним кроком до підвищення професійної компетентності шкільних бібліотекарів.
Дякуємо адміністрації закладу за створення комфортних умов та творчої атмосфери для проведення семінару.
Прес-центр методичного кабінету
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)