Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / ПОДОРОЖ У ЄВРОПУ З "КНИГОЮ ДОБРА"
Гімназійний гурток журналістики «Творче об’єднання «ІДЕЯ» (керівник Світлана Остапова) цьогоріч було удостоєно ґран-прі Міжнародного конкурсу шкільних медіа, що відбувся у місті Миколаїв. Десятеро кращих юнкорів з усієї України отримали подарункові сертифікати від Консульства Угорщини на подорож за кордон із «Книгою Добра». Це Міжнародний соціальний проєкт, який об’єднав тисячі людей з метою відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Гімназію представлятиме учениця 9-А класу Катерина Музика. Подорож триватиме з 9 по 13 грудня. Юнкори братимуть участь у просвітницьких конференціях, акціях, екскурсіях.
Прес-центр гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)