Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Форми роботи професійної спільноти / МІСЬКИЙ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ
На базі гімназії імені В.Сенатора відбувся міський семінар-тренінг учителів інформатики "Навчальна взаємодія на уроках інформатики". Колег привітала директор гімназії О.О.Дзевульська і побажала ефективної роботи. Про роль загальних дій і прийомів розумової діяльності у навчанні інформатики, розповіла методист міського методичного кабінету Г.В.Бровко. Педагогами розглянуто види мотивів навчання і шляхи підвищення мотивації навчальної діяльності, створено кошик методичних прийомів.
Прес-центр гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)