11 Вересень 2020, 08:40

ЗНО -2020. Головні підсумки проведення. Особливості проведення ЗНО/ДПА - 2021

 

         В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко під час брифінгу «ЗНО-2020: головні підсумки проведення. Особливості ЗНО/ДПА-2021» поінформув про результати зовнішнього незалежного оцінювання різних категорій учасників. Із офіційним звітом про проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, можна ознайомитися в розділі «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ».

Очільник Українського центру також наголосив на особливостях проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році, зокрема схарактеризував специфіку тесту з математики як обов’язкового предмета державної підсумкової атестації, анонсував структуру сертифікаційних робіт з української мови та української мови і літератури.

Інформаційні матеріали щодо тестів з української мови та української мови і літератури буде незабаром  оприлюднено на сайті Українського центру. Нагадуємо, що демонстраційні матеріали з математики розміщено у відповідному розділі.

Презентація за посиланням.