Головна / Шкільна бібліотека / Посвята у читачі
Посвята у читачі
Місячник шкільної бібліотеки у школі №3-колегіумі – це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто любить читати, багато знати, дні веселих пригод і нових літературних відкриттів.
По-особливому цікаво першокласникам: нові відчуття, нові зустрічі, нові враження. Протягом тижня у закладі відбулися екскурсії для першокласників до шкільної бібліотеки та посвята у читачі із врученням медалей «Юний читач». Учні перших класів дізналися багато нового про бібліотеку, стали учасниками цікавої літературної гри, зустрілися з улюбленими книгами, мандрували книжковими лабіринтами.
Всі погодилися, що читати - це круто, а захоплююча зустріч дитини із книгою здатна запалити у ній вогник любові до читання! А в нашій шкільній бібліотеці приємно перебувати всім читачам – і дорослим, і маленьким, адже у цьому казковому володінні її Величності Книги затишно, комфортно, естетично завдяки сучасному ремонту та оснащенню, про що потурбувались адміністрація на чолі з директором закладу, Тетяною Карло. Тому поспішають до бібліотеки наші колегіанти, щоб доторкнутись до цілющого джерела мудрості, що зібрана у книгах.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)