Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / Інформаційний вектор шкільної бібліотеки
20 листопада шкільна бібліотека протягом дня гостинно запрошувала учнів Нашої Сьомої на заходи, присвячені відзначенню державного свята, яке відзначають в Україні.
Школярі із задоволенням долучилися до нової форми спілкування у книгозбірні, яку запропонувала шкільний бібліотекар Ганноченко Н.А. – Інформаційний вектор до Дня Гідності та Свободи.
Здобувачі освіти знайомилися та брали на формуляр для подальшого читання у родинному колі книги з виставки "Майдан назавжди у наших серцях".
У бібліотеці також оформлено тематичну книжкову поличку "Життя людини - найвища цінність", книги якої дадуть можливість учням замислитися над важливими питання сьогодення, допоможуть сформувати життєві компетентності, соціалізуватися у бурхливому світі.
Прес-центр школи №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)