Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Заклади загальної середньої освіти / Вчимося, щоб учити інших!
12 січня класні керівники 5-11 класів школи №7 зібралися на засідання методичного об’єднання, щоб спланувати свою діяльність у ІІ семестрі, обговорити актуальні питання, поділитися досвідом проведення виховних заходів в умовах дистанційного навчання та опанувати нові знання.
Перед присутніми виступила керівник методичного об’єднання Котова І.С., яка звернула увагу класних керівників на особливості планування виховної діяльності з урахуванням освітнього питання класного керівника, участі у проектній діяльності.
Заступник директора з виховної роботи Ткаченко О.П. інформувала присутніх про виконання Плану заходів щодо профілактики злочинності та правопорушень, інших негативних явищ в учнівському та молодіжному середовищі на 2016-2020 роки та наголосила на необхідності постійного контролю за дітьми, які потребують особливої уваги та схильні до адитивної поведінки.
Соціальне небезпечне явище «булінг» з розвитком соціальних мереж у інтернеті приймає нові форми. Тож тренінг для класних керівників, який провела практичний психолог закладу Ярова О.М., був актуальним та пізнавальним.
«Булінг в освітньому середовищі: аналіз, причини, шляхи подолання» – матеріали з цієї теми розміщені на нашому шкільному сайті. Вони стануть у нагоді для проведення тематичних виховних годин класним керівникам, змусять замислитися учнів та їх батьків.
Запобігти жорстокості та насильству – завдання кожного, адже ми прагнемо жити гармонійно, духовно, цінуючи кожну особистість. Це складно, цього треба прагнути серцем.
Прес-центр школи №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)