Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Заклади загальної середньої освіти / Екотренінг для класних керівників
Нещодавно у школі №7 відбувся екотренінг для класних керівників. Чудові тренери Молодіжного простору Євген Матвєєнко та Ольга Мельник у цікавих ігрових формах навчали наших учителів працювати у команді та знайомили з азами екологічної культури.
Класні керівники вчилися правильно сортувати сміття та виокремлювати потрібну сировину за певним маркуванням. Цю сировину потім можна буде здавати на пункти прийому.
80 відсотків сміття із смітників – це упаковка, яка в майбутньому може стати вторинною сировиною. І її потрібно використовувати – вважають Євген Матвєєнко та Ольга Мельник.
Бути екологічним – це значить жити в гармонії з собою та оточуючим нас світом. Але людська безвідповідальність та неправильне поводження зі сміттям може призвести до сумних наслідків – до тотального забруднення навколишнього середовища.
Прес-центр школи №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)